Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ruhaválasztás a vőlegénnyel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ruhaválasztás a vőlegénnyel? Szerintetek is elvetemült ötlet?

Figyelt kérdés

A menyasszonyi ruhát párommal fogom kiválasztani. Ő ismer,ő meg meri mondani hogy mi áll jól és mi nem,és neki kell tetszenem.

Barátnőm nincs nagyon,női rokonok meg nem őszinték.

Akinek mondtam (kérdezték),az sápítozik,hogy de a babona,meg nem szabad látnia esküvő előtt.

(hogy a farancba ne látna,mikor otthon ő fog felöltöztetni és együtt megyünk a helyszinre??)


Páromnak nincs ellenére,sima ruhát is szeret velem vásárolgatni,lelkesebb mint én sokszor.


2013. febr. 12. 09:30
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az lenne a legjobb, ha már a top 5-ből vagy 3-ból kéne választania, ha nem tudsz dönteni, mert nagyon unalmas ott ülni és várni, hogy öltözködjön a menyasszony. Én már voltam ilyen helyzetben és a hajam hullott, pedig elég türelmes vagyok. A babonával pedig ne foglalkozz, ez csak egy szép szokás, egy meglepi, de ha amúgy is ő fog öltöztetni, akkor teljesen mindegy, hogy a szalonban vagy otthon látja először. Tényleg nem ezen áll vagy bukik a házasságotok. 28N
2013. febr. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Augusztusban esküdtünk. Igaz a ruha próbán nem volt ott de látta az összes képet ami ott készült. Együtt hoztuk el, és ott lógott a szobában. Mivel az esküvő előtt volt délelőtt a fotózás már egyszer látott benne. Mikor hazaértünk segített levenni és 1-2 órát rendes ruhában voltam. Mikor délután kezdődött az esküvő akkor visszahúztam és segített felvenni. A lényeg, hogy nem történt semmi. Azt csináld ami neked jó. Ne foglalkozz azzal hogy sápítoznak, max ne számolj be róla hogy vele voltál.Senkinek semmi köze hozzá.
2013. febr. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Türelmes ember,töbet nézne végig rajtam mint amit nekem türelmem van végigpróbálni :)
2013. febr. 12. 10:29
 14/32 anonim ***** válasza:
90%
Majd meglátjuk mit gondolsz, ha próbálgatsz. Ez egy olyan ruha, amit életedben egyszer veszel fel és mikor meglátod magad benne, akkor nem azt fogod érezni, mint mikor farmert próbálgatsz, hogy ja ja végül is jó ez divatos is, nem akarok ezzel tovább foglalkozni, hanem azt, hogy na akkor találjuk meg a tökéleteset.
2013. febr. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem együtt választottuk ki, de látta. Ha nektek így jó (ő is élvezi, tényleg jó az ízlése), csináljátok így.
2013. febr. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
15%
A fotós biztosan örülni fog a becsillanó minimálsminkednek....
2013. febr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagytok babonásak, akkor nyugodtan. :) Nálunk a menyecske ruha kiválasztásánál jött velem, de picit megbántam, mert morcos volt. Pedig tényleg nem erőltettem rá, mondtam, hogy nem muszáj jönnie, egyáltalán nem haragszom meg, de ő akart jönni. Aztán mégis morcos volt...pasik... :)
2013. febr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: amiért jó volt, hogy mégis eljött velem menyecske ruhát próbálni, az az volt, hogy nagyon határozottan mondta, hogy ez nem jó, az jó! Így végül kettőre szűkült a kör. :) Szóval a határozottsága jól jöhet!
2013. febr. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

A fotós dolga hogy a becsillanó sminket retusálja,azért kapja a pénzét...

Sminkelt ki kozmetikus kettő is,de úgy,hogy az nem én vagyok.aki nem visel vakolatot sima napokon is,az érti mire gondolok.

2013. febr. 12. 11:05
 20/32 anonim ***** válasza:
30%

Kozmetikus nem egyenlő azzal, hogy valaki tud sminkelni is. Van amelyik tud, de van amelyik arra való, hogy pattanásokat nyomkodjon meg szemöldököt szedjen.


A fotósnak meg nem a becsillanó smink kijavítása a dolga.


De ez most mindegy.

2013. febr. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!