Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvőm napján 5 hónapos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvőm napján 5 hónapos kismama leszek. Budapesten hol lehet szép kismama menyasszonyi ruhát kölcsönözni?

Figyelt kérdés
Köszönöm!
2013. febr. 18. 21:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Kezdjük ott, hogy mindenkinek máshogy nő a hasa, valakinek 5 hónaposan még alig van valami, szóval nem biztos, hogy kismama esküvői ruhát kell felvenned :) Nagyon függ attól, hogy hova hízol, milyen az alkatod. A legtöbb szalonban tartanak kismama menyasszonyi ruhát (vagy molettet, hízástól függően), valahol nagyobb a kínálat, érdemes rákeresned az adott szalon honlapján! És nyugodtan vegyél fel fehér ruhát, ha az tetszik!
2013. febr. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A kérdésem az volt, hogy hol lehet szép m.ruhát rendelni kismamakén és nem az, hogy férjhez mehetek-e így. Oltári képmutatás azt mondani egy kismamára, hogy ízléstelen fehérben. Nem mintha magyarázkodnom kellene, de már kitűzött dátumunk volt, mikor terhes lettem. Köszönöm, fogamzásgátlási tanácsokat sem kérek.
2013. febr. 19. 08:26
 3/12 A kérdező kommentje:
3as: Igazad van, de már most van egy kis pocakom, pedig 3 hónapos vagyok :) Szóval lesz poci. Mindenesetre megpróbálok pár szalont. Gondoltam, hátha jár itt valaki aki volt hasonló cipőben és látott valahol szép ruhákat. Azért köszi! :)
2013. febr. 19. 08:29
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

[link]


nézd meg itt esetleg. Illetve szerintem a legtöbb szalonban vannak olyan ruhák, amik jók kismamának. Szóval szerintem nézelődj a körúton lévő szalonokban, vagy hívd fel őket, hogy tartanak-e kismama ruhát, aztán menj el próbálj fel párat, úgyis látni fogod, hogy melyik az ami megtetszik. A rosszindulatú megjegyzésekkel meg ne foglalkozz. Senkinek semmi köze hozzá, hogy mit veszel fel, tényleg nem értem mért ne lehetne egy kismama szép fehér menyasszonyi ruhában. Én láttam már várandós mennyasszonyt és nagyon csinos volt a fehér ruhában.

2013. febr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Nyugodtan vegyél fel fehér ruhát, fátyol, koszorú nem fontos! A mai világban már több gyerekes anyák, sőt sokadik esküvőjükre is felöltöznek habos-babos menyasszonynak, mirtuszban-fátyolban. Kismama boltokban is vannak kifejezett esküvői ruhák. A legszebbek a kismamák. Sok boldogságot és sok örömet a piciben!
2013. febr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy hol írta a kérdező, hogy lesz templomi esküvőjük?

Savanyúsegg.űek...

2013. febr. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

Defáj itt valami a sok besavanyodott őskatolikusnak basszus.


" Ha meg nem vagy hívó, vallásos, akkor minek mész oda? Ez a képmutatás anyukám!"


A házasság egy állami intézmény, a család alapja, mindenkinek joga van rá, akár terhes, akár nem, akár szűz, akár nem. A nemlétező istennek ehhez az égvilágon semmi köze, köszönjük, nem kérünk kioktatást.


Komolyan felháborító, ahogy itt egyesek gondolkodnak, és kifejezetten elkeserítő, hogy van pofátok így beszélni egy kismamával. Inkább örülnétek vele együtt! Nem tett semmi rosszat, sőt. Ha meg tanáccsal nem tudtok szolgálni, fogjátok be.


Kérdező: ahogy mások is mondják: molett modellek, illetve sok szalon tart kismama-modelleket is. Ha szeretnél, varrathatsz is. Szerintem a jelenleg nagyon divatos empire és görög fazonok kifejezetten nekd valók (pántos, rövidujjas verzióban), ugyanis megtartják, de ki is emelik a melleket, viszont a mell alatti vágás takarja egy kicsit a pocakot.

pl.:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


és sok boldogságot :)

2013. febr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A templomi esküvőkön, még a katolikus papok sem szólnak azért, ha kismama a menyasszony. Örülnek, hogy házasságot kötnek a fiatalok és gyermeket vállalnak. A belinkelt ruhák is nagyon szépek.
2013. febr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Na de örülök, hogy építő jellegű kommentek érkeztek! :) Jól kis is lettek moderálva a savanyúak! :)))


Köszönöm szépen, gyönyörűek a ruhák! A hét vége felé elmegyek pár szalonba, bár még korai mert biztos nő majd a pocakom 2 hónap alatt. Meglátjuk, hogy vannak-e olyanok amik illenek hozzám, vagy varratok végül.


Továbbá, köszönjük a gratulációkat, tényleg határtalan a boldogságunk! :)

Szép napot!

2013. febr. 20. 07:39
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A linkekben is több bőfazonú, nagyon szép direkt kismamáknak való ruhát találsz, ami alá fér a pocak. A mellbőséget is lehet szabályozni. A derékban elvágott ruhákat kerüld! Az eladók biztosan tudnak segíteni.
2013. febr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!