Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nektek volt/lesz lánybúcsútok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt/lesz lánybúcsútok? Ha igen, milyen?

Figyelt kérdés

2013. febr. 25. 18:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Het eve volt. Negy baratnommel elmentunk pizzazni es jol kibeszelgettuk magunkat. Azota sem tudtunk igy osszejonni es az akkor nagyon jo volt.
2013. febr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%
Nem volt, mert nem éreztem úgy, hogy ki kell tombolnom magam a házasság előtt, mert utána már nem lehet.
2013. febr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom. Azt majd a barátnőim szervezik meg.
2013. febr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
Igen. Nutelláskenyérdobálóversenytrendezünk.
2013. febr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
52%
Bocsánat, nem működik a szpészbillenntyű.
2013. febr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Berúgtunk, mint mindig.
2013. febr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

:) nekem volt, és nagyon élveztem :)


Kaptam szalagot férjhez megyek felirattal és koronát :) Az első feladatom az volt, hogy kaptam egy literes poharat, ami csurig volt citromos sörrel. Feliratok voltak rá ragasztva :) meg kellett innom az egészet, és az mutatta, hogy mennyire szeretem a vőlegényem, hogy mennyit iszok meg. a pohárra feliratok voltak. A legtetején, azért szeretem, mert jó vele kutyát sétáltatni, aztán, ha lejjebb ittam, akkor mert szeretem a haját, aztán jól főz, a legalján meg mert szeretem, és volt 6-7 felirat :) és minél többet ittam, annál jobban szerettem :)


Aztán kellett fűszereket felismernem, jókívánságokat gyűjtenem, kérdésekre felelnem, illetve beszervezték a pincérfiút, mind a kettőt, és fel kellett ismernem a sok női fenék között a férfi feneket :D sikerült :D és én mondom, nagyon jó feneke volt az egyiknek :D :D :D Viszont a vége nem lett jó, mert anyámmal zűrök voltak, és engem hívogattak, de magát a lánybúcsút ez nem befolyásolta :D jó volt nagyon :)

2013. febr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz. Nem nagyon vannak barátnőim, az a pár aki van meg szanaszét él az országban/világban, még jó, hogy az esküvőre jönni tudnak.
2013. febr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%

"Nem volt, mert nem éreztem úgy, hogy ki kell tombolnom magam a házasság előtt, mert utána már nem lehet."


szerintem félreérted a lánybúcsút úgy egészében :D

2013. febr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%

hát...barátnőim szervezik...és minden bizonnyal őket ismerve (na és magamat:)) totál vad lesz...és minden örültséget megcsináltatnak majd velem és én élvezni fogom minden percét...egy biztos...éjfél egy körül csatlakozunk a legényekhez aztán onnan már együtt bulizik a banda:) nálunk ez evidens volt...valahogy nem tudom elképzelni a lánybucsumat a fiuk nélkül:D

24L

2013. febr. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!