Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nektek volt/lesz lánybúcsútok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt/lesz lánybúcsútok? Ha igen, milyen?

Figyelt kérdés

2013. febr. 25. 18:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mert rettegsz attól, hogy túl ferdére sikerülne a legénybúcsú.
2013. febr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
34%

dehogy rettegek:) isten ments...csak van a bandánk, a völegényem dj...ez igy volt evidens, hogy a közepétől egybeforrunk...ugy érzi magát jol az egész banda, ha együtt vagyunk...én mondtam a fiúknak, jöhet bármi, engedek én bármit...táncoslányt is:) azt csinálnak amit csak akarnak!

24L

2013. febr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
:D Nekem lesz, a barátnőim szervezik, de semmit sem tudok az egészről. Csak a napját.. :)
2013. febr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
97%

A hugomnak én szerveztem..volt minden,táncosfiú..stb.

Másnap 10 órakor még félmeztelenül buliztunk az udvaron:)))

Ennek már 5 éve és vannak fehérneműk,amik eddig nem kerültek elő:DDDD

Jelzem,csak lányok voltunk,nálunk szóval nem nyilvános helyen "őrült" meg a csapat:)))

Jah a táncosfiú is csak táncolt,aztán olyan jól érezte magát velünk,hogy még maradt is egy kicsit:)

A legvisszafogottabb barátnőnket pedig úgy kellett másnap "lelőni",hogy haza kellene már menni:)

IRTÓZATOSAN JÓ VOLT!!!!!

2013. febr. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
95%
Nekünk közös legény és lánybúcsú lesz. :) Összehívjuk a barátokat, barátnőket, haverokat, kibérelünk egy helyet közösen, és karaoke-zunk,iszogatunk egy keveset... :)
2013. febr. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
én szóltam h nem szeretnék. Nagyon sok erőltetett, rosszul sikerültben voltam, ahol "izgi" feladatokat kellett megoldani. Az egyetlen amiben jól éreztem magam, egy barátnőmé volt, akikkel 3 napra elmentünk egy nyaralóba páran lányok, és tényleg jól éreztük magunk. De akkor pont 3 barátnőm is kisbabás volt, valahogy nem volt olyan a helyzet és nem vágytam rá.
2013. febr. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Általában a barátnők szervezik, úgyhogy ha menyasszony vagy, akkor nem kell ezzel foglalkoznod.


Egyébként teljesen menyasszonyfüggő, valaki egy nagy beszélgetésre vágyik a hozzá legközelebb állókkal, vannak vicces játékok, de hallottam már igazi filmszerű chippendales lánybúcsúról is. :)

2013. febr. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
95%

azt azért nem értem, miért gáz vagy baj, hogy nekem ilyen lánybúcsúm lesz...nekem vannak fiúbarátaim is...megvan a kis kialakult baráti körünk, velük vagyunk minden egyes hétvégén...egyszerüen el se tudjuk képzelni, hogy egy idő után ne együtt legyen a banda...és ez mindenkinek igy a jó:) vagy az a baj, hogy örült lesz? hátna...mi ilyenek vagyunk:) és nem rettegek! egyáltalán nem vagyok féltékeny tipus, kinöttem azt régesrég, ha voltam is...van önbizalmam, bizok a páromban, tudom,hogy szeret és nem kell neki más...együtt szeretnénk bulizni:) de hát ez biztos nem módi...evvvvan:)

24L

2013. febr. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
5%

#7

Gratulálok a vőlegényedhez. Nem mindenkinek sikerül elvennie egy részeg rib@ncot.

2013. febr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!