Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van itt olyan aki saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki saját kezüleg csinált kémcsöves meghívót?

Figyelt kérdés
Hány forintra jött így ki darabja?
2013. febr. 26. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Maga a parafadugós kémcső 200 Ft.Ha hozzávesszük a masnit a színes papírt,a nyomtatást.Szerintem nem lesz olcsóbb,mint megrendelni a meghívókat.Én most rendeltem nagy kémcsöves meghívókat,470 Ft volt darabja.
2013. febr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vannak kicsi kémcsövek is, az szerintem kedvezőbb lenne :)
2013. febr. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia. én nem kémcsőbe ugyan, de pausztekercsest csináltam masnival. Egy darab pausz A4es 40ft, erre 2bd meghívó fér. Plusz a masni, a szalag métere 60-70ft volt, mondjuk kell hozzá 20cm, akkor az durván számolva 20ft+20 ugye a papír. Erre jön a nyomtatás, otthon, munkahelyen akár... de boltban is lehet, 10-15ftért / oldal. Vagyis:

8ft a nyomtatás

20ft a papír

20ft a masni


ez így 50ft, ehhez jön a kémcső. De gondold át, ha eltörik, szépen megsértheted magad, vagy a vendég esetleg...

2013. febr. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!