Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan lehet feldolgozni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni egy megcsalást?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet feldolgozni egy megcsalást???

2013. márc. 3. 12:37
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
93%
Én először megpróbálnám kideríteni az okát hogy miért tette.Nem vagyunk egyformák,van akinek a mással való csók vagy szex nem jelent semmit.Egyszerűen szüksége van a vadászat izgalmára,a hódítás érzésére.Ha úgy érzed nem fogod tudni feldolgozni,nem fogsz tudni bízni benne,akkor mint ahogy a többiek írták keress mást.De előtte ülj le vele és beszélgess vele erről.Sokkal tisztábban fogsz látni utána.Itt most nem arra gondolok hogy 20x bocsánatot kér és megígéri hogy több ilyen nem lesz...Hanem őszintén mondja el miért tett ilyet.
2013. márc. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
78%
mióta vagytok együtt?most tervezitek az eskűvőt,vagy miért ebbe a témába írtad?
2013. márc. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy miért vagy hogyan tudom imádni. Szerintem beteg vagyok, belé vagyok betegedve.

8 éve úgy éreztem, hogy ő lesz életem értelme, ezért van 2 lányunk is.

De hogyan lehet feldolgozni?

Nem tudom elfelejteni soha, hogy megcsalt? De miért jött vissza hozzánk? Miért nem tiltotta ki a facebookról, ha vége a kapcsolatuknak? Hogyan lehet, hogy az összes közös barátunk tudta?

Nem bírom ki!!!

Azért bánt, mert megalázva érzem magam! Valaki használta az én férjemet és utána már együtt voltam a saját férjemmel, mintha semmi nem történt volna!!

Szerinted? Vagy ebből mit akartál kihozni???

2013. márc. 3. 13:42
 14/34 A kérdező kommentje:

Nem akar beszélgetni róla. Azt mondja nem történt semmi. Ha beszélni akarok róla, akkor elmegy és akkor hívjam, ha feldolgoztam.

Régóta tervezzük az esküvőt. 2 hete volt a harmadik eljegyzésünk.

2013. márc. 3. 13:46
 15/34 anonim ***** válasza:
78%

"Ebből mit akartál kihozni??"

Semmit... Majd talán egyszer megérted. :) Mindenesetre a görcsölésed fölösleges.

2013. márc. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
93%
Ellátogatsz egy fegyverboltba és nem szabsz gátat a fantáziádnak.
2013. márc. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

Valamit biztosan ki akartál hozni. Szeretném most megérteni, kérlek szépen segíts!!! A görcsölésem miért fölösleges???

Fegyverrel ráijesztek? :-D)

2013. márc. 3. 13:54
 18/34 anonim ***** válasza:
68%

3. eljegyzés??

Akkor itt ez előtt is voltak gondok... :S

Én elválnék.

2013. márc. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
71%
Hát ha még beszélni sem akar róla,akkor tényleg valami nagy baj van a fejével!Ő csalt meg,és úgy tesz mintha te lennél a bűnös!Az ilyen ember nem egyenes ember.Ha leülne és elmondaná miért tette,te is könnyebben túltennéd magad rajta.Mert így gondolom elbizonytalanodtál önmagadat illetően is.Lehet hogy tényleg belebetegedtél ebbe a kapcsolatba.A 2 gyerek miatt megértem hogy nehéz elhagyni.De ha te ezt felakarod dolgozni,neki is segítenie kellene ebben.
2013. márc. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
22%
Nagyon remélem hogy te nem az én párom vagy és most jöttél rá hogy megcsaltalak tegnap este.
2013. márc. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!