Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan lehet feldolgozni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni egy megcsalást?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet feldolgozni egy megcsalást???

2013. márc. 3. 12:37
1 2 3 4
 21/34 Ritacoronita ***** válasza:
83%
kedves kérdező.azonnal lépj ki a kapcsolatból zavard el!!!!!!visszament hozzátok azért mert gyenge.mert lehet nem ugy jöttek össze a dolgai ahogy szerette volna!tudod ha nincs ló jó a szamár is és sajnos ebben az esetben te vagy a szamár!tipikus férfi menekülés egy megcsalás után egy eljegyzés.....és mérget vehetsz rá többször is meg fogja tenni....nem véletlen jegyez el .elhuzza a mézes madzagot aztán ugyan azt csinálhatja mint eddig.nem véletlen nem lehet vele beszélni.kerekedj fölé és küld el őt a büdös franca.mi az hogy még te emészd meg.sajnos teljesen palira vesz
2013. márc. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

Sajnos beszélni sem akar róla!!!

Szerintem szó szerint belebetegedtem ebbe a kapcsolatba.

2013. márc. 3. 14:42
 23/34 A kérdező kommentje:
Ha nem úgy jöttek össze a dolgai, ahogy szerette volna, akkor miért nem szakította meg végleg a kapcsolatot a nővel?
2013. márc. 3. 14:45
 24/34 anonim ***** válasza:
66%

Jaj! Mert a nő rúgta ki! Csak ezt gáz kimondani neki! Úgy sokkal szebben fest, hogy ő dobta a nőt, és te ezért még hasra is eshetnél előtte...

Ébresztő! 3. eljegyzés? Már a másodikat sem érteném...

Belebetegedsz, mert önállóan létezni már képtelen vagy, vagy legalábbis ezt hiszed! Azelőtt hogy megismerted a pasidat is voltál valaki, ha most végre kidobnád is lehetnél valaki! Nem csak az, akit agyba-főbe csaltak, de hát szegénykém szerelmes...

2013. márc. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
93%
Egyre jobban képet kapunk a dologról,illetve a párodról.Ezzel hogy nem akar veled beszélni,azt mutatja,ő a férfi,az ő dolga,te ne szólj bele csak tűrj el mindent.Ez az ember sajnos nem szeret téged.Nagyon nehéz lesz ennyi idő után végleg elhagynod,de tedd meg magadért.Nem hiszem hogy a gyerekeidnek jó ezt látniuk,hogy mennyire kivagy lelkileg.Biztosan találni fogsz egyszer egy olyan embert aki megbecsül.
2013. márc. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 Ritacoronita ***** válasza:
62%
mert lehet hogy a kedves párod menekülni szeretne tőled.....lehet hogy ő többet akart a nőtől mint egy kis szex...persze ezt soha nem fogja neked bevallani.a nőnek pedig csak szexre kell....egy okos nő tudja azt ha veled megteszi hogy megcsal vele is megfogja...majd...tehát az urad szépen most benyalja magát neked.ezt mondtam ha nincs ló jó a szamár is.és addig fog vadászni mig nem talál egy buta nőt aki vele is marad majd és végre akkor el tud hagyni titeket.ne várd meg ezt....inkább te lépj
2013. márc. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
61%
Ritacoronitának sajnos,de igaza van!Te vagy a vésztartalék.Ha igazán szeretne már régen elvett volna.
2013. márc. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

A nő még mindig hívogatja. Így derült ki az egész.

Én nem akartam hozzámenni, mert neki nincs pénze nagy esküvőre, csak bemennénk nevet átíratni, amikor az előző házassága hatalmas esküvő volt...

2013. márc. 3. 15:17
 29/34 Ritacoronita ***** válasza:
40%
az csodálatos esküvő gondolom mindig is ilyenre vágytál....nehogy bele menj.szabadulj meg a palitol.ha nehéz akkor is.hidd el nagyon sok pasi van.gondolj bele hogy egy életed van csak.és szeretnéd egy ilyen emberre áldozni?vegyél elő egy papírt húzz középen egy vonalat az egyik oldalra írd fel hogy jó a másikra hogy rossz.ha több a rossz tulajdonsága mint a jó már meg is kaptad a választ!ne legyél buta.sokkal többet érsz te annál mint hogy valaki eltűrtje legyél.mert most ő eltűr téged....míg nem talál mást.
2013. márc. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Ami nem öl meg az megerősít.

Segít, hogy legközelebb ne kövesd el ugyanazt a hibát mint előtte (ez most az én esetemre igaz, már akkor tudhattam volna milyen, amikor összekerültünk, csak nem akartam látni, tudom, hogy van ahol nem így van)


Továbblépéssel lehet még, egy ilyen kapcsolatban nem szabad megragadni


ui. csak a kérdést olvastam el....a további válaszokat nem

2013. márc. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!