Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti is megmondtátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is megmondtátok, hogy milyen ruhában jöjjenek a vendégek?

Figyelt kérdés

Nekem ez annyira furcsa, hogy vannak olyan menyasszonyok, akik kérik, hogy ilyen és ilyen színű ruhába ne, meg hosszú ruhába ne jöjjön a vendég. Most nem mindegy neki, hogy ki miben lesz?

Én még a koszorúslányaimtól sem várom el, hogy egyforma ruhában legyenek. Mindenki olyan szabású és olyan ruhát húzzon, amit szeretne, nem?

Nálatok volt valamilyen ruha tiltólistás? Milyen?


2013. ápr. 5. 10:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
68%

Nem. Minek? A legtöbb csaj valami feketésben jött, de volt piros is. Nem érdekelt. Volt nekem mivel foglalkozni. Azzal, hogy tök jól éreztem magam.

Bár én még a koszorús lánynak se mondtam semmit, hogy mit meg milyet. Mondtam, hogy ami neki tetszik, ez engem nem érdekel. Ő is nagyon szép lett az előírások nélkül is.


Így is mindenki rögtön tudta, hogy bizony én vagyok a menyasszony, és esküvő van, nem temetés a sok sötét ruhás vendég "ellenére", mert végig táncoltuk hajnalig az egészet.


Mondjuk menyecskének is egy egyszerű divatos fekete ruhát vettem fel.


Én azt néztem, hogy én meg a vendégek mitől érzik jól magukat, nem azt, hogy milyen színeket "szokás".

2013. ápr. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
54%
Soha nem fogom megérteni, hogy egy embernek az esküvőjén ez a legnagyobb gondja. Szerintem nagyon szánalmas.
2013. ápr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hülyeségnek tartom, mikor valaki ilyen szinten megszabja, hogy ki mit vegyen fel. A "dress-code" nem árt, mert nem mindegy, hogy egy kerti bográcsos lagzi lesz, vagy kibérelte a pár az Operaházat...

Számomra csak az az alapszabály, hogy a menyasszonyt túlöltözni nem illik. De ez után is lehet finoman érdeklődni, hiszen azért hívtak meg, mert jó barát, ismerős vagyok. Rákérdezek, hogy milyen lesz a ruha, aztán odafigyelek, hogy ne legyek több.

2013. ápr. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!