Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért megy tönkre egy házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy tönkre egy házasság már az első 1-3 évben?

Figyelt kérdés
Én annyira nem értem az ilyen sztorikat, hiszen ha rövid idővel az esküvő után szétmennek, akkor már az esküvőkor is érezni lehetett, hogy nem minden jó, nem? Tudtok ilyen történetet, esetleg saját tapasztalatot, hogy mi történt?
2013. ápr. 11. 07:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos a maj felfogás a hibás.Szertjük egymást meg minden ez tök szép de az első komolyabb hullám völgy után jön a hütlenség.Mai emberek nem meh javitják az elrontott dolgokat ha nem ki cserélik,ez igaz a párodra is meg egy Tv re is.
2013. ápr. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%
Pl a ferfi csak a nő nyaráig ássa miatt nősült meg. Jött a gyerek. A család szerint ideje volt össze házasodni. Nem voltak érettek a házasságra.
2013. ápr. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon össze tett dolog. Rengeteg oka lehet.

Szerintem az egyik legnagyobb baj, hogy nagy a nyomás és az emberek nem akarnak egyedül maradni. ìgy ha találkozik valakivel akivel van szeretet, de nincs szerelem azzal is össze házasodik. Csak aztán jön, hogy az élete nagyon öres lesz, hogy már nem tudja a partnere rossz dolgait elviselni, hogy már nem is akarja, és így szétmennek, vagy szenved egy életen keresztül.

Èn elöször egy olyan férfihoz mentem hozzá, akivel jól elvoltunk, de az igazi izzo szerelem mindig hiányzott, és miután kihült a szeretet is, akkor csak idegesített.

Aztán jött egy férfi akivel 6 év után is igazi szerelemben vagyunk. Felnézünk egymásra, és szeretjük egymást.

2013. ápr. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%

Igazabolszerintem manapsag tulgondolkodjak a hazassagokat...

Sokaig vannak "csak" kapcsolatban elotte..

A helyes kees szerintem inkabb az lenne, hogy. A kapcsolatok miert mennek tonkre x ev utan...?


Szerintem azert jellemzo amugy ez a 3 ev mert ha a kapcsolat utan plusz a hazassag 3 eve utan egyuttvannak, utana mar ritkabban mennek szet, mert a buktatokon is tulvannakm raadasul valoszinu a gyerek is megszuletett a kapcsolatban a kezdeti nehezsegeken ott is tul vannak, ezek utan altalaban akkor szoktak meg szetmenni, amikor a gyerek tini vagy felnott lesz... Egyreszt a kapuzarasi panik miatt a masik, hogy mar nem "kell" a gyerek miatt egyuttmaradni..

2013. ápr. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert túl hamar ugranak bele a családvállalásba és nem várnak ki egy bizonyos időt, amíg meg nem ismerik a párjuk igazi énjét. Sokan igazából ki se jönnek egymással, de hajlamosak addig rejtegetni önmagukat a másik előtt, amíg egy szerencsétlen helyzet, vagy a gyerekvállalás ki nem hozza belőlük és akkor borul minden.
2013. ápr. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

"a ferfi csak a nő nyaráig ássa miatt nősült meg"


Mi bajod van?

2013. ápr. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Figyeld meg, hogy nagyon sokat sok év együttélés után házasodnak, aztán nagyon hamar elválnak, még az a szerencse, ha nem született gyerek. Az okokat csak találgatni lehet, szerintem sokan a romló kapcsolatukat szeretnék megmenteni az esküvővel. Ennél csak az a rosszabb, amikor azért vállalnak gyereket, hogy az majd közelebb hozza őket egymáshoz, pedig egy csecsemőnek nem ez a feladata, és egyébként sem alkalmas ilyesmire, sőt. Egyszer azt olvastam, hogy a válások nagyobbik része a gyerek kétéves kora előtt történik, őszintén szólva nem csodálkozom.
2013. ápr. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%

A közös kassza teszi tönkre, főleg, ha üres.

Mindegyik fél másról mondana le szívesebben.

Ezen már lesznek kisebb vitág, vagy valamelyik fél nem érzi jól magát.

Innen kezdve gondok lesznek az ágyban is.

2013. ápr. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
:D Szotarprogram van a gépen es nem néztem, hogy mit irt. Azt akartam írni: a ferfi csak a nő nyavajgasa miatt nősült meg. :D
2013. ápr. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Meglátásom szerint azért mert esküvő előtt is voltak problémák a pár között amiket inkább a szőnyeg alá sepertek, mint, hogy megoldották volna.


Nálunk is voltak problémák esküvő előtt olyan 1,5 évvel akkor megbeszéltük a párommal, hogy vagy megoldjuk, vagy ha ez nem sikerül akkor külön utakon folytatjuk. Nem akartuk az esküvőt csak "elkenésként" használni. Mert sokan úgy gondolják, hogy az esküvő és egy gyerek mindent megold, ritkán igen, de esetek 90-95% nem.

Szerencsése megoldottuk. Megtanultuk, hogy a problémáink vannak azt megoldani kell, nem eldobni.

Azóta eltelt jó pár év, boldog házasok vagyunk és van 2 gyönyörű kislányunk.

2013. ápr. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!