Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Első komoly kapcsolatból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első komoly kapcsolatból házasság. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Számtalan példát látok rá a környezetemből, hogy a fiatal, csendes lány megismerkedik egy fiúval, komolyra fordul a kapcsolat és házasság lesz belőle. A fiú nem is a legmegfelelőbb sok szempontból (pl. kicsit durva, vagy kezdődő iszákos), de a lány férjhez megy hozzá, mert csak vele ismerte meg a szerelem érzését, és nincs viszonyítási alapja, hogy milyen lenne egy hozzáillő férfival, aki tegyük fel tanultabb. Mit gondoltok erről?
2010. febr. 5. 09:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Na ha már kicsit durva, meg kezdődő iszákos, ez nagyon is felejtős partner. Inkább várjon a lány, nem kell mindjárt az első fehérnek hitt lóra felülni, lehet várni a tarkább lóra, de az legyen család centrikus és legfőképpen ne igyon!
2010. febr. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos számos példa,köztük az én példám is mutatja hogy válás lett a vége.Igaz a mondás hogy ismerkedni kell másokkal is,mert előbb utóbb valamelyik félnek mennie kell.
2010. febr. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki a saját hibájából tanul. Amúgy én is ilyen cipőben járok: első komoly kapcsolat, tervezgetjük az esküvőt. Én azt mondom, hogy most ez így jó, de lehet később nem így lesz. Senki sem tudhatja előre, hogy mi lesz.
2010. febr. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
72%
szerintem nem szabad az első szerelemmel összeházasodni(az más,ha mondjuk x év múlva újra találkoznak és megint összekerülnek)persze vannak kivételek,de az esetek 90%-ban nem lesz jó vége.
2010. febr. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

szerintem 2 fajta első kapcsolati házasság lehet.

1. Nagyon szeretik egymást, tudják hogy ők egymás kiegészítői, majdnem mindenben közösen gondolkodnak. Gyakran vallásosak, ez is egy kötődés közöttük.

2. Első kapcsolat, első szerelem; de nem mernek váltani x év múlva, és ott a prózai megszokás meg a félelem az egyedülléttől...

2010. febr. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha iszákos stb.,akkor nem kell összeházasodni.De az első szerelemből is lehet tartós házasság.Ha a válásokat nézem,azok közül is sok felbomlik,ahol a nő cserélgeti a partnereit,mert tapasztalatot akar szerezni.Ettől csak a nő lesz esetleg szajha.Nem minden a szex.
2010. febr. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem 99%, hogy válás lesz a vége. Mondjuk 10-15 éven belül biztosan, mert mindegyikre rá fog törni az érzés, hogy meg akarja tudni, milyen mással.

De mivel amúgy is a házasságok zöme válással végződik, talán mindegy is a dolog...

2010. febr. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
9:28
2010. febr. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha gázos a pasi, tök mindegy, hányadik kapcsolatról van szó. Felejtős.

Ha meg jól megvannak és boldogok, akkor ásó-kapa-nagyharang.

A húgom is az első pasijához ment hozzá, a pasinak se volt előtte barátnője. Most van gyerekük, és minden happy.

2010. febr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen kapcsolatból váltam el és most a hugom is.De ismerősök körében is látok olyat,hogy még együtt vannak ugyan,de komoly problémák vannak a felszín alatt.Tehát szerintem nem árt megfontolni a dolgot.
2010. febr. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!