Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyok, ti figyeltétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyok, ti figyeltétek, hogy kin mi van az esküvőn?

Figyelt kérdés
Június 4. szombatján lesz az esküvőnk. De én már kezdek megőrülni a rokonoktól, ismerősöktől. Szinte három óránként felhív valaki, hogy ilyen vagy olyan ruhában szeretne lenni. Engem zavarna-e? Könyörgöm, nem mindegy. Tőlem akár pizsamában is jöhet bárki. De kapok mindenféle színszabályzatra való hivatkozást, stb. Most komolyan: az esküvőjén ki figyeli, hogy kin, mi van. Azt hittem olyankor a menyasszonynak van fontosabb dolga is. Vagy csak én gondolom így?

2013. ápr. 27. 16:05
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
15%
Az esküvőn nem, de majd 20 év múlva egész ciki lesz azt látni a képeken, hogy valaki téged is túlöltözött, strasszos fehér ruhában van.
2013. ápr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
90%

ha megnézed, itt is nagyon sokan kérdezgetik, hogy ebben vagy abban illik-e menni, nem fog-e megsértődni a menyasszony, stb. Nem tudhatják, hogy épp mennyire vagy sértődékeny ilyenre, inkább rákérdeznek. Még mindig jobb, mint ha valaki megjelenne egy tűzvörös nagyestélyiben, mikor neked pl. egy tök egyszerű kis lenge ruhád van.


amúgy a sok okos fújja fel itt is, hogy ezt meg azt ne vegyenek fel, és szerencsétlen vendégnek a pizsamán kívül semmi sem jut eszébe a sok szabály miatt :D


engem egyébként nem zavart, ki, miben van. Egyedül egy csaj volt, akinek a videón láttam, hogy kinn volt a bugyija, mikor pörgött, olyan rövid volt a szoknyája. De ez engem miért is zavarjon? Nem vagyok Diana hercegnő, sem elkényeztetett 16éves, hogy most aztán mindenki egész nap engem bámuljon, le ne merje rólam valaki venni a szemét, mert azét kiszúrkálom... :D

2013. ápr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
67%

Engem sem érdekelt, ki milyen ruhában volt.

Visszanézve az esküvői fotókat, akkor tünt fel, volt olyan vendég, akinek elegánsabb volt a kalapja, mint az enyém.

De nem érdekelt, nem ez volt a fontos.

2013. ápr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
De ez kit érdekel? Ha őt az tette boldoggá, hogy papagájnak, vagy karácsonyfának öltözik. Azon a napon, mikor én boldog vagyok, legyen az a világ is :)
2013. ápr. 27. 16:10
 5/33 anonim ***** válasza:
57%

Bár nem vagyok menyasszony, tehát nem engem szólítottál meg, de igen, van, akinek fontos, hogy miben vannak a vendégei, másnak meg nem az.

Engem sem érdekelne, de hát nem vagyunk egyformák. Én is felhívtam tesómékat, hogy mehetek-e pirosban vagy sem, mert nem tudtam, hogy ez náluk számít-e vagy sem.

2013. ápr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
58%
Ez most valami hülye őrület. Én sem értem, nekem aztán teljesen mindegy, piros vagy fehérbe is jöhet az sem zavar. Félnek nehogy egy menyaszörny kiakadjon a ruháján, és azt hallgassa évekig.
2013. ápr. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Tényleg: nálam is kérdés a piros és a fekete. Erre mindig mondom: nézzétek meg a Szex és New York mozifilmet. Milyen színű a lányok koszorúslány ruhája: kék, fekete és piros. Ha ott megfelel, akkor ebben a kis porfészek országban sem gáz, nem?
2013. ápr. 27. 16:13
 8/33 anonim ***** válasza:
57%

Akkor nem érdekelt. Utána a képeket nézve már feltűnt pár, de egy percig sem gondolkodtam azon, hogy "illik" e vagy sem. Egyszerűen volt pár ruha amire azt mondtam de jó. Egyik unokatesómat fel is hívtam hol vette, nekem is kell egy olyan :D

De biztos vannak akiket érdekel az ilyen. Én nem vagyok annyira oda a sem a hagyományokért, sem a külsőségekért, szóval nem érdekelt.

2013. ápr. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
57%

"Erre mindig mondom: nézzétek meg a Szex és New York mozifilmet. Milyen színű a lányok koszorúslány ruhája: kék, fekete és piros." Ezt most ugye nem mondod hogy egy feminista, ZS kategóriás, minden valóságalapot mellőző sorozat/film alapján éled az életed és ha ott szabad akkor máshol is?


Egyébként nem, nem figyeltem ki miben volt, nem szabtam meg miben jöhetnek és nem voltam irigy senkire sem.

De ez a SATC hasonlatod, ne haragudj.. :)

2013. ápr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
45%
Nem illendő piros, fekete es a fehér ruha a esküvőre, illetve a menyasszonyi ruhával megegyező színű az esküvőre a vendégnek. A piros a menyecskeruha es a feltűnés miatt, a fekete mert a gyász színe, a fehér mert a menyasszony általában azt viseli. Neki kellene ragyognak, kitűnnie a tömegből. Ha téged nem zavar, hogy tul öltöznek, akkor semmi gond.
2013. ápr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!