Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti szerettek lagziban táncolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szerettek lagziban táncolni? Aki nem, az hogy sumákolta el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hol is kezdjem?:D Szóval sem én, se a párom nem vagyunk az a táncolós fajta, nem szeretünk táncolni!Nem tudom elmagyarázni ezt, de nálam ez felér egy fajta szerepléssel, s olyankor rám tör a pánik.

Viszont nyáron 2 lagziba is megyünk, ami elég kicsi lesz, kb. 50 fős, azaz nem lehet csak úgy elbujkálni.:D:D:D

Viszont, ahogy ismerem a rokonságom, vérig sértődnének, hogy nem táncolunk, csak ülünk.


Ti mit csinálnátok a helyemben?



2013. máj. 1. 12:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
49%

Igyál :) Az meghozza a hangulatot :)

Én amúgy szeretem a mulatós zenét, egyszer volt eddig hogy egy esküvőn nem nagyon éreztem magam jól, nem a hangulat miatt, hanem az én hülyeségem volt. De hozták a kis pálinkát mindenkinek aki ült, aztán már mindenki táncolt :)

2013. máj. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Firestorm ***** válasza:
84%

Nos Én amikor 16 voltam akkor mentem egy lagziba amihez semmi kedvem nem volt.

Nos hát...Ott volt egy pincér fiú aki mit ne mondjak rohadtul egyben volt,na mivel 16 naív liba voltam így szégyenlősségemben nem ettem csak döntöttem le a piát (engedélyt kaptam rá,hogy igyak,mivel szülőkkel és rokonokkal voltam) a végére annyira berúgtam,hogy nem okozott gondot a tánc...Sőt még a sráccal is sikerült összejönnöm csak sajnos 310 km választott el egymástól így csak egy csodás éjszaka volt (Nem szex,nem petting!Csak sok sok csók) Azóta is életem egyik legjobb élménye volt :)

2013. máj. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálam zenétől függ. Mulatósra pl. nem tudok és nem szeretek táncolni. Ja és akkor sem, ha vmi ismerős épp ott fitogtatja a szuper társastánctudását, és direkt azért hívna táncolni akárkit, hogy megmutassa, mennyivel jobb mindenkinél. Ilyenkor általában cseverészek, járom körbe az ismerősöket, és beállok 1-2 számra a sokból. És akkor nem mondhatja senki, hogy nem táncoltam.
2013. máj. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
76%

Szerencsére szeretünk és tudunk is táncolni. Jártunk közösen is klasszikus táncot tanulni (keringő, tango, salsa, chacha). Szerintem egy jó lagziban jó zene van, meg kell válogatni a zenészt.


Ennek ellenére én is voltam olyan lagziban ahol v a társaság vagy a zene miatt 2 percet se táncoltam...

2013. máj. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Na igen,nem mindegy a társaság sem.

Viszont engem az zavar, ha erőltetik, hogy de gyere, de akkor is, de milyen vagy már, elrontod a hangulatot stb...

2013. máj. 1. 21:41
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Na én ilyenkor mondanám meg, hogy te rontod a hangulatot, az enyémet legalábbis, az erőltetéssel... és kben is, attól nem fog senki sem, aki már kint van, boldogabb lenni meg jobban táncolni, hogy még 2 ember kint van...
2013. máj. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Csúszik a cipőm talpa, nem szeretek, nem tudok, tényleg nem.


Egyet táncoltam végig, nem bunkó hangnemben, hanem ilyen kedveskedve visszahallottam, hogy milyen aranyos voltam, hogy élveztem, pedig kezem lábam összevissza járt. Soha többet nem fogok táncolni egyen sem. Pedig tényleg jól éreztem magam, de így, hogy ezt mondták, én többet nem égetem magam.

2013. máj. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Na, hogy sikerült a dolog, túl vagytok már rajta?

Amúgy nekem is ez volt az első gondolatom, a gipsz! :D Én egyszer régen úgy oldottam meg, hogy sínbe tettem. Nagyjából úgy néz ki, mint a gipsz, de könnyen le lehet venni, nem jár kellemetlenséggel. Mindenki nagyon megértő volt velem, a legjobb nők hozták oda nekem a süteményeket és még az italokat is pohárba öntötték nekem és ott ültek velem beszélgetni. Én úriemberként felajánlottam az egyik számnál, amikor láttam, hogy nagy kedvencük, hogy elkísérem őket a táncparkettra, nagyon aranyosnak találták és segítettek(értsd: mindenki megfogta valamelyik testrészem, hogy el ne dőljek a "gipszben"). Én csak álltam ott, ők meg táncoltak körülöttem vidáman és felváltva velem. Alapvetően meg akartam úszni az egész táncolás dolgot, de így még jó is volt. :D

Ha tudtam volna, hogy annyira megkedvelnek, hogy felajánlják, hogy hazavisznek autóval, akkor nem indulkok el kocsival (amit így éjszakára ott kellett hagynom, hogy ne bukjak le). :DDDD

2013. szept. 9. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!