Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van egy kisfiam, esküvőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy kisfiam, esküvőn akkor nem lehet fehér menyasszonyi ruhám, fátylam, templomi esküvőm? Ilyenkor mi illik/szokás?

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 21:11
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
73%
Nyugodtan vegyél fel fehéret, ne engedd, hogy elbizonytalanitsanak. Én is felvettem!
2009. okt. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Lehet fehér ruhád, de ha katolikus vagy, nem lehet templomi esküvőd, ha már volt és válással végződött. Akkor lehet újra, ha özvegy vagy.
2009. okt. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyat színű ruhát vegyél fel amilyet szeretnél, Sok Boldogságot!!!!
2009. okt. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
78%
Ha az illem és a hagyomány érdekel, akkor nem illik fehér ruhát, fátylat stb. feltenni, mert a fehér a szüzesség jelképe a hagyomány szerint. Feltéve, hogy érdekel a hagyomány. Ha az a fontos, hogy te mit szeretnél, és túl tudsz lépni mások rosszallásán, akkor azt vedd fel, amit akarsz.
2009. okt. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
94%

a fehér ruha nálunk a szerelem tisztaságát jelképezi,nem azt hogy valaki szűz e vagy nem,,és ha nem annak esetleg látható jele is van gyerekek formájában.a lényeg az,hogy tiszta szívből szereted a párod,nem csaltad meg,sőt a legszebb ajándékot adtad neki,a gyerekeiteket.tehát szerintem te maximálisan fel vagy jogosítva arra,hogy hófehér ruhád legyen,és büszkén vonulj be a templomba a csöppségekkel és a leendő férjeddel!

sok boldogságot:)

2009. okt. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
illetve a kisfiaddal:) már a végén kevertem az egyik válaszolóval a dolgot,akinek 2 kicsije volt,bocsi:)de ez nem változtat a dolgon:)előző voltam:)
2009. okt. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
ne azt nézd, hogy mit illik, vagy mit nem. az esküvő rólatok szól, illetve rólatok kellene, hogy szóljon, nem pedig arról, hogy mit illik ilyenkor meg mit nem.
2009. okt. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Nekem fél éves volt a kisfiam mikor összeházasodtunk a párommal,HÓFEHÉR RUHÁBAN vonultam be a tanácsra és a templomba is.

Nálunk a templomi esküvő előtt 3 alkalommal el keletünk menni az Atyához,hogy elmondja mi hogyan lesz,kinek mit kel mondania csinálnia,elpróbáltuk a bevonulást és az egész szertartást.

Egyik ilyen alkalommal megkérdeztük,hogy lehet e fehér ruhám azt mondta az Atya,hogy odaállhatok az oltár elé fehér ruhában csak a gyermekem miatt nem tehettem fátylat.

Szerintem egy ilyen alkalomkor,hogyha mentek ti is kérdezd meg,hogy mit lehet és mit nem!

Sok-Sok Boldogságot kívánok nektek.

2009. okt. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
és akinek volt már gyereke, csak elvetette, az vehet fel fátylat? :D
2009. okt. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

jó kérdés utolsó.

köszönöm nektek is többiek.

2009. okt. 5. 09:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!