Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tanunak kötelező az öltöny?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanunak kötelező az öltöny?

Figyelt kérdés
Novemberben szeretnénk megesküdni,szük családi körben kb16 fő.Mindkettőnknek ez lesz a második házasságaazért is kis esküvő:-)Viszont az én tanúmnak nincsen öltönye, nem szereti ,lehet ingben és nadrágban lennie?
2009. okt. 5. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Adj neki egy nyakkendőt és o.k.
2009. okt. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Abban van amiben akar, illetve amit te megengedsz neki.

Én voltam "retro" esküvőn, hippinek öltözve esküdtek.

A tanú afro parókával, hasig nyitott hawaii ingben.

Tehát azt vesz fel, amit te megengedsz neki, az anyakönyvvezetőnek tökmindegy.

2009. okt. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ingben-nadrágban novemberben elég hideg van.Egyébként meg azt vesz fel,amit akar.Ha öltönyben van,azzal nem az anyakönyvvezetőt,hanem titeket tisztel meg.Ehy zakó pedig nem kerülhet olyan sokba.
2009. okt. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát tudod,ha mindenki normálisan felöltözik,neki is illene...

Amúgy semmi nem kötelező.

2009. okt. 6. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Voltam olyan esküvőn ahol ing, nyakkendő, fekete farmerben volt a tanú. Jól nézett ki.:) De novemberben miben lesz az utcán meg mindenhol? Elég gázos elegáns ruhához egy steppelt dzseki...
2009. okt. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát azért erre az alkalomra szerintem is szerezhetne egy zakót. Nekünk nemrég volt az esküvőnk, és a bátyám volt a tanúm, és egyetlen egy öltönye volt a ballagási, ami kb. 12 éve nem volt rajta, és nem is ment rá. Irtózik az öltönytől, de a mi tiszteletünkre elment, és vett egy egyet. Nem is került sokba, és most legalább, ha máshova is fel kell öltöznie, tud mihez nyúlni.
2009. okt. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az utolsóval egyet értek.A ti tiszteletetekre/az eseményre igazán felvehetne vehetne egyet,vagy akár kérjen kölcsön.
2009. okt. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,már megoldódott,lesz öltöny:-)
2009. okt. 6. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!