Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Házassági ajánlat visszautasít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házassági ajánlat visszautasítása anyagi okok miatt. Más is járt így? Megbánta vagy sem?

Figyelt kérdés

Két éve együtt vagyok egy nagyon rendes férfival. Szeretem, tisztelem. De most nemet mondtam a házassági ajánlatára az anyagiak miatt.


Én egyedül nevelem a fiamat. Nem szórhatom a pénzt, de valahogy megvagyok a közalkalmazotti fizetésemmel.

Ő 10 éve dolgozik szintén közalkalmazottként keres 80 ezret, amiből 25 ezret kifizet gyerektartásra a két gyermeke után (4 éve váltak el). A fennmaradó összeg tehát 55 ezer. Arra nem láttam példát az elmúlt két évben, hogy másodállást vagy valamilyen plusszmunkát vállalt volna. Így viszont nem tekinthetek rá biztonságot nyújtó családfőként.

Vérzik a szívem és utálom emiatt ezt a világot, de nem merem vele összekötni a sorsomat.


Volt valaki hasonló helyzetben?


Légyszíves tartózkodjatok a minősítgetésektől. Se engem, se őt ne bántsátok durva szavakkal.

Köszönöm


2013. máj. 29. 13:41
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
44%
Akkor bocsának de nekem tényleg minden válasznál már az jön le, hogy ha a nőnek van gyereke azt mindenki fogadja el, míg ha a férfinek is van egy kapcsolatban akkor ássa magát el.
2013. máj. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
75%

Utolsó: szó sincs róla, hogy bárki ássa el magát. Szó sincs róla, hogy más lenne a megítélés, nem tudom, ezt melyik válaszból szűrted le. És arról se esett szó, hogy baj, hogy a pasinak van két gyereke.


Egy baj van: hogy a férfi labilis anyagi helyzete tönkreteheti az anyát és a fiát. Pont. Ezt kell megoldani. És eddig szerintem egy durva vagy minősítgető válasz sem érkezett.

2013. máj. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
61%
Megmondtad neki hogy miért mondtál nemet?
2013. máj. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
72%
Megmondta, írta pár válasszal feljebb.
2013. máj. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
64%

"Szó sincs róla, hogy más lenne a megítélés, nem tudom, ezt melyik válaszból szűrted le"


"Ő 10 éve dolgozik szintén közalkalmazottként keres 80 ezret, amiből 25 ezret kifizet gyerektartásra a két gyermeke után (4 éve váltak el)".

2013. máj. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
61%
Te magad is belátod, hogy nem a párod hibája, hanem az országé, a fizetéseké. Érdekes felfogás.
2013. máj. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
78%

25: oké, ezt olvastam, de ez nem minősítés, hanem tény. Ennyit keres, ennyit kifizet gyerekekre.


Mi jön le minden válaszból?

2013. máj. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
38%

Miért érdekes felfogás? Mindegy hogy az ország hibája, vagy az övé, de egy pont megélő anya, aki veszélyeztetné a kapcsolatát ezzel az (ahogy írták) egyetemista módra, egyik napról a másikra élő férfival át kell, hogy gondolja ezt is. Neki nem úgy kell dönteni, hogy jaj szegény csóri pasi kis lelkét nem bántom meg, majd lesz valami. Neki a maga ÉS a GYEREKE biztonságát kell szem előtt tartani.


(Az már csak mellékes, hogy ha a kérdezőt túl anyagias és számító nőnek tartjuk,akkor megfordítva a pasi se biztos, hogy olyan ártatlan bárány, elvégre neki ez az egyetlen útja, hogy belekapaszkodik egy nőbe, akinek van házikója, lenne hol lakni, nem kéne neki bérelni, mert hát válogatni se nagyon tud a nőkből, mert nem jó parti, nem soknak kell egy szobát bérlő a gyerek korából ítélve minimum a harmincas évei közepén járó, egyik napról a másikra élő pasas)

2013. máj. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
55%
És ezt meg is beszélted vele, hogy miért? Ha igen, akkor semmi probléma, helyesen cselekedtél. Aztán érdemes figyelni, hogy az indoklásod után próbál-e pluszmunkát vállalni, vagy az már "nem éri meg" neki...
2013. máj. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
a dolog kétélű. hozzádmegyek ha keresel másodállást...
2013. máj. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!