Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nőtársaim, vagytok itt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaim, vagytok itt a gyk-n olyanok, akik hozzám hasonlóan nem álmodoznak arról, hogy menyasszonyok legyenek?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok és soha sem álmodoztam sem esküvőről, sem templomról, sem menyasszonyi ruháról. Ruháról csak úgy hogy valami dögös szabásúban készíttetek magamról fotósorozatot, mert esztétikus és jó poén :) Más egyébért nem. Ja, és elég felnőtt gondolkodású és érett vagyok már mielőtt valaki ezt firtatná. Két komoly párkapcsolatom volt eddig, a második még most is tart.

2013. jún. 2. 13:51
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen voltam/vagyok. Még gyerekként, majd tiniként is arról álmodoztam, hogy HA férjhez megyek, akkor az nem a hagyományos esküvő lesz, hanem olyan farmer-bakancsos.

Aztán egy nagyon egyszerű lett végül, alig pár meghívottal, bár nekem még az is sok volt, egy két tanúsnak jobban örültem volna.

2013. jún. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
81%

Sziasztok,


Én sem álmodoztam soha esküvőről, meg hogy jaj de szép lesz meg stb. Mostanra eljutottam oda, hogy biztosan nem szeretnék esküvőt, de férjet se. Én egy társat szeretnék. Esküvőre nekem nincs egyáltalán igényem.


23/N

2013. jún. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
64%
Korábban én is ugyanígy gondolkodtam,most pedig közel a harminchoz már másképpen látom a dolgokat.Persze ettől függetlenül túl nagy felhajtást és túl sok meghívottat én sem szeretnék.Beérném egy szerényebb szertartással is,a közeli családtagok jelenlétével.Én úgy gondolom,ez egy intim pillanat,melyben egy éltre szóló szerelmi szövetség köttetik.Nem szeretnék ennek a pillanatnak az intim varázsát megtörni,nem szeretném túl vásárivá tenni a hangulatot.
2013. jún. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
89%
Igen, vannak. Nem csak egyfajta nőtípusból áll a világ - csak ők a leghangosabbak. :)
2013. jún. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
87%
Enem a hideg ráz ki a gondolatától is, pedig többrn is elvettek volna.
2013. jún. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
77%

hat ha tobszor is elvettek volna akkor mar tobszorossen elvalt lennel ugye.

nekem soha nem volt fontos se a ruha se az eskuvo se a lagzi.

Aztan megismertem a ferjem aki kifejtette az eskuvo a hazassag nem rongyrazas hanem egy szep gesztus egymas es a csaladunk fele.

Mert o az elete nojenek tart es ezert tartotta fontosnak az eskuvot.

Keves penzbol szuk csaladi korben kerti buli volt olcso ruha minden sajat kezuleg elkeszitve.

Nem bantam meg csodaszep nap volt szep kepek keszultek es buszke vagyok ra nem a parja elettarsa baartnoje kedvese vagyok hanem a felesege.

2013. jún. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
42%
Hát én is így gondoltam 33 éves koromig. El is koptattam jónéhány kapcsolatot. De amikor találkoztam Vele, minden megváltozott. Tavaly volt az esküvőnk hatalmas bulival, és élveztem minden percét. Előtte mindenkivel szakítottam aki csak felhozta a család, lagzi témát... Valahogy nem volt itt az ideje, és a fehér ruhás dolgot is inkább kényelmetlennek találtam mint vágyottnak.
2013. jún. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
77%

23 vagyok, második hosszú, komoly kapcsolatomban élek. Régebben nagy esküvőt képzeltem el, ruha, minden. Mostanra tudom, hogy egy nap fehér farmerben és dögöden elegáns felsőben fogok esküdni a naplementében. Lesznek vendégek, de semmi öltöny, semmi etikett, semmi ideges rohangálás, szervezés, milliók elköltése.

Ez inkább vagyok én, mint egy nagy felhajtás és ha valakihez egy nap hozzámegyek az olyan lesz, akihez bárhol, bármikor, bármiben. Egyetlen vágyan van csak. Az oltárig az édesapám kísérjen.

2013. jún. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
10%

23 evessen masodik hosszu komoly kapcsolat?

relativ mi a hosszu es mi a komoly ugye 23 evessen annyira hosszu csak nem lehet hiszen meg nagyon fiatal vagy.

De az otlet nagyon jo egyszeru kicsi hangulatos eskuvo semmi rongyrazas.

Mindenki ugy menjen ferjez ahogy o elkepzeli

2013. jún. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

5 évet éltem valakivel, szerintem elég komolynak mondható. terveztük a közös jövőt. végül szétmentünk, rá pár hétre megismertem a mostani páromat, egy hónap múlva összeköltözünk.

igen, 23 évesen volt 2 komoly kapcsolatom, nem hiszem, hogy ez akkora dolog lenne.

2013. jún. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!