Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 23 hetes terhesen lesz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 hetes terhesen lesz az esküvőm, közepes felhajtással, vacsora, zene, kb 50 fővel. Volt már más is ilyen cipőben itt? Hogy bírta a mama és a baba?

Figyelt kérdés
2013. jún. 8. 22:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi itt a probléma? Örülj neki:)
2013. jún. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Meg csak 23 hetes vagy

Nalad meg nem jonnek elo olyanok mint a 9 honaposoknal

:)

Orulj neki es kesz ;)

2013. jún. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
23%
Nem, te vagy az univerzum első várandós menyasszonya...
2013. jún. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%

"Nem, te vagy az univerzum első várandós menyasszonya..."


az volt a kérdés, hogy az itteni válaszadók közt volt-e ilyen, és hogy viselte... ha nem tudsz értelmeset írni, minek válaszolsz egyáltalán???

2013. jún. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

""Nem, te vagy az univerzum első várandós menyasszonya..."


az volt a kérdés, hogy az itteni válaszadók közt volt-e ilyen, és hogy viselte... ha nem tudsz értelmeset írni, minek válaszolsz egyáltalán???"


Még jó, hogy te pontos beszámolót adtál ezirányú élményeidről, velem ellentétben...


De íme: van már szinte ugyanilyen kérdés is válaszokkal:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=esk%FCv%F5+k..

2013. jún. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

azért nem ugyanilyen kérdések vannak, hanem inkább a ruhával, alkohollal, frizurával, cipővel, vagyis inkább a szervezéssel, külsőségekkel kapcsolatos kérdések...


engem pedig pont az érdekelt volna, hogy belsőleg ki hogyan élte meg, mennyire fáradt el, szorította a ruha/cipő, esetleg bánta meg, vagy utána fel sem bírt kelni, annyira kimerült a sok izgalomban és az egész napos helytállásban.. vagy simán helytállt, hiszen alkohol nélkül is lehet jól érezni magunkat, "limbó hintó" nélkül is lehet táncolni... és a pocaklakó pedig vette az akadályokat, hiszen a mamája jól érezte magát...


mindenki számára nagy nap az esküvője napja, akár állapotosan, akár annélkül, fárasztó, izgalommal teli, stresszes, de ugyanakkor nagyon boldog és egyedülálló esemény...


azért köszönöm a hozzászólásokat...

2013. jún. 9. 12:30
 7/14 anonim ***** válasza:

A barátnőm 21 hetes kismama volt az esküvőjén. (én akkor 32 hetes és volt egy 36 hetes kismama is)

35 fok volt, polgári majd egyházi szertartás (nem gyalogoltunk), utána vacsora és zene-tánc kb. hajnali 2-ig. Nagyon jól bírta a menyasszoy, pedig abroncsos ruhája volt és meleg volt, de szuper volt az egész lagzi. Sokat táncoltunk, éjfélkor pihentünk egy kicsit, amikor átöltözött a menyecske ruhába, én segítettem neki, akkor leültünk a hűs szobába egy félórára pihenni, beszélgetni, hogy milyen jól sikerült a lagzi, a hangulat.

Elfáradtunk, nem mondom, de gondolom minden más vendég is, de összességében nagyon jól éreztük magunkat.

2013. jún. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez jó lesz. Kényelmes, bővülő fazonú ruhát válassz. Sok szép modell van kismamák számára is.
2013. jún. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nem töröltettem senkinek sem a válaszát, hiszen mindenki azt ír, amit akar... nem pozitív válaszokat várok csak... viszont szerintem az a szánalmas inkább, ha valaki ezt az oldalt arra használja, hogy mások kérdéseit fikázza, mégha olykor tényleg ostobának tűnnek is...
2013. jún. 9. 16:12
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is 25 hetes voltam,jól bírtam magam,gyakran kellett tánc közben szüneteket tartani,a hasam keményedett,kicsit fájdogált,de jól bírtam magam,a baba is :)A menyasszonyi ruhát már este 10kor levettem,alig vártam ,hogy levegyem,olyan nehézkes volt benne a mozgás,nem éreztem benne jól magam,aztán vettem fel a kis piros rucimat az egy könnyű alkalmi ruci volt,semmi abroncs,semmi fodor.Nagyon jó volt :) Nektek is jó szórakozást,és jó egészséget!
2013. jún. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!