Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 23 hetes terhesen lesz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 hetes terhesen lesz az esküvőm, közepes felhajtással, vacsora, zene, kb 50 fővel. Volt már más is ilyen cipőben itt? Hogy bírta a mama és a baba?

Figyelt kérdés
2013. jún. 8. 22:20
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
köszi a választ, igen, a ruhától én is tartok kicsit, hogy több órán át mennyire lesz majd kényelmes, szerintem én is korábban átöltözöm majd.. :)
2013. jún. 10. 12:01
 12/14 anonim válasza:

Szia! Először is gratulálok a babához!

Az első esküvőmön - 20 évvel ezelőtt - 28 hetes várandós voltam, szerintem eddigi életem legforróbb nyara volt. Aznap is volt vagy 40 fok árnyékban. Részben e miatt, részben anyósom miatt volt kibírhatatlan a NAGY nap. Számomra rémálom volt. De ez az én történetem.

A második esküvőmön 4 hónapos voltam :). A férjemre tekintettel nagy lakodalmunk volt. Nagyon jó "buli" volt. Végig táncoltuk az egész éjszakát. Hajnali 5-kor ültem le talán először. Semmi problémám nem volt egész várandóságom alatt. Minden úgy alakult, ahogy a nagy könyvben megvan írva. 37. héten szültem és ráadásul ikreket.

Sok sikert és boldogságot kívánok!

2013. jún. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia. Én 20 hetes voltam. Nagyon féltem az esküvőtől(nekünk 60 fős volt,dinom-dánommal), hogyan fogom bírni, ne legyen semmi baj, na meg az az idegeskedés is ami egy esküvővel jár...hála égnek, nagyon bírtam, táncoltam is, abszólút semmi gond nem volt. Úgyhogy fel a fejjel és élvezd ki a te/ti napotokat!
2013. jún. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A húgom esküvőjén voltam én pont 23 hetes terhes, de leírom, mert korán kelés, utazás, szertartás, buli, tánc ugyanúgy volt. 2-ig bírtam, amit sajnáltam, mert szívem szerint maradtunk volna tovább, de nem ment. Meg azt is sajnáltam, h nem ihattam. Elég bulizós, bulikon iszogatós típus vagyok. De ettől függetlenül nagyon jól éreztem magam, sokat táncoltunk, ettünk, nem volt semmi gond.
2014. ápr. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!