Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyit kér egy esküvőszervező?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit kér egy esküvőszervező?

Figyelt kérdés
Volt nektek esküvőszervezőtök? Ha igen miért vagy miért nem? Jó döntést hoztatok, hogy megbiztátok? Mennyit fiezettetek neki? Vidéken vagy Budapest környékén volt az esküvőtök?
2013. jún. 15. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Nem. Mert mindent eltudtunk intézni magunknak,úgy ahogy nekünk tetszik,nem pedig úgy ahogy egy vadidegen akarja! :)
2013. jún. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem volt, mert feleslegesnek tartottam, ennek ellenére nagyon szívesen foglalkoznék ezzel :)


akkor érdemes, ha van egy elképzelésed, meg sok pénzed, csak időd nincs megvalósítani

2013. jún. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokat!!! A teljes koltseg 40%-át! Baromi sok..
2013. jún. 18. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Épp egy hete kaptam meg a legutóbbi dekoratőr ajánlatát. Nem szervezésről lett volna szó, csak a dekorációt kellett volna feltenni. Az első korrekt volt, ha béreltünk volna tőle dolgokat, akkor 60.000 ft. A második eszközbérléssel (az eszközök kb. 1/10-ét béreltük volna.) 80.000 ft. A harmadik hölgy csak a dekorációt tette volna fel, nem béreltünk volna tőle semmit, és így kért volna 40.000 ft-ot. Mindhármat lemondtam, nekem ennyit nem ér. Jelzésértékű, hogy az egyik helyen csak a székszoknyabérlés lett volna 500ft felrakással. A fantáziátokra bízom, hogy mennyibe kerülne egy teljes lagzi megszervezése... ;) (Békés megye)
2013. jún. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!