Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hozzámennétek párotokhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hozzámennétek párotokhoz, ha az esküvő előtt bevallja, hogy megcsalt titeket a kapcsolatotok alatt?

Figyelt kérdés

Persze megígérve, hogy a házassági kötelék már köti őt is. S soha többé nem fog megcsalni.

Lehet ennek hinni? Vagy kutyából nem lesz szalonna?


2011. nov. 25. 17:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Nem mennék hozzá.
2011. nov. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
szerintem te is tudod a választ...
2011. nov. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egy papír nem jelent semmit, ha előtte nem tisztelt, akkor a házasságban se fog. Kicsit röhejes kifogással jön, hogy az vissza fogja fogni, az érzései nem fogták vissza?
2011. nov. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnék.
2011. nov. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mennék hozzá!Ezzel nálam már eljátszotta volna a bizalmat,amit a házasság sem hozna vissza!És ahogy te mondtad,kotyából nem lesz szalonna!Ha egyszer megtette,mi a garancia,hogy többé nem fogja?És úgy belemenni egy házasságba,hogy nincs meg az alapvető kölcsönös bizalom,szerintem elég nagy felelőtlenség lenne!

Én azt tanácsolom,hogy ha nem akarod rögtön kidobni,a házasséggal azért mindenképp várjuatok%aztán ha esetleg idő közben bebízonyítja,hogy képes hűséges lenni és te is képes leszel neki megbocsájtani ezt a baklövést,akkor esetleg visszatérhettek az esküvő kérdésre!

2011. nov. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy mennék! Lehet hogy adnék neki időt, hogy bizonyítson, aztán majd kiderül. De a bizalomnak lőttek, azt biztos!


És valaki ne egy papír miatt legyen hűséges, hanem azért mert azt érzi hogy annak kell lennie.

2011. nov. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
84%

ez attól függ

ha nagyon szeretném...

2011. nov. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
62%
En szemely szerint ugy gondolom, hogy ha valaki megcsal valaki annak oka van. Felre ne erts nem azt mondom, hogy valaki hibas, hanem azt, hogy annak oka van. Most gondolkodj el azon, hogy ez az ok megszunt? Mert ha nem akkor megint megfog csalni. Sokan ujrakezdik a kapcsolatot anelkul, hogy az az ok ami miatt szetmentek megszunt volna es ismet megvan a baj. A masik dolog amire figyelni kell az az, hogy o mennyire valtozott meg a szemedben ezzel amit tett. Mert ha valaki megcsal valakit es elmondja akkor azzal a masikra is atrak egy "terhet" amit cipelnie kell elete vegeig. Konnyebb ugy cipelni ezt a terhet ha nem kell szembenezni azzal az emberrel nap mint nap aki radakasztotta.
2011. nov. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2011. nov. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
38%

Hozzámennék. Nem véletlenül volt olyan lelkiismeretfurdalása, hogy bevallotta. Ha a későbbiekben is meg akarna csalni, akkor hülye lenne elmondani.

Másrészről én hiszem, hogy mindenki követhet el hibákat, emberek vagyunk, nem gépek.

2011. nov. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!