Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az ifjú házasok adhatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ifjú házasok adhatnak csekély ajándékot a családnak?

Figyelt kérdés
Tudom, kicsit furcsán hangzik. De a mi esetünk sem annyira szokványos. Külföldön élünk, csak két hétre megyünk Magyarországra. Előre tudom, hogy körbeugrálnak minket, minden kívánságunkat lesni fogják a 2 hét alatt -így szokott lenni. Minden évben próbáljuk éreztetni, hogy mennyire hálásak vagyunk érte, megpróbálunk olyan ajándékokat adni nekik, ami nem sértő (nem pénzt nyomunk a kezükbe ), és nem lehet visszautasítani (például minden évben rengeteg fotóval állítunk haza a kislányunkról, aminek nagyon szoktak örülni, meg hasonló dolgokat viszünk nekik) Idén arra gondoltam, mindegyikőjüknek adok egy pár képes fotóalbumot, amibe az esküvői fotókat rakom. Ha nem sikerül személyesen átadni, megkérem anyósomat, apumat, ők továbbítják. De nem találok sehol pár képes fotóalbumokat (olyan 12 képesre gondoltam, ami jól is néz ki), így arra gondoltam, pár vastagabb lapot, méretre vágom, harmónikaszerűen összehajtom, veszek hozzá való beleragasztani valót (csináld magad képeslap eszközöket) és én magam rakom bele a képeket. Valakinek csak 1-3 képeset csinálnék, valakinek kicsit többet, olyan maximum 12 fotóig. Szóval nem is ott osztanám ki a lagzin, hanem utána pár nappal. Mindenki nagyon segítőkész volt a lagzi megszervezésében, mindenki kereste a helyet, hogy hol tarthatnánk, próbáltak tanácsokkal ellátni, ötletekkel, és próblt mindenki összehozni valamit a lagzira (élőzene, dekorácio, stb). Szóval olyan köszönetnyilvánítás képpen csinálnám, mert annyira jól esett az igyekezetük. Még soha ennyire nem éreztem, hogy összetart a család, hogy ennyire örülnek nekünk. Szerintetek jó ötlet?
2013. jún. 24. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Szülőknek,nagyszülőknek igen,mindenki másnak elég egy fénykép,amit elrakhat valamelyik fiókba.

Én legalábbis nem raknék ki rólatok 12 fényképeset.

2013. jún. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én is valahogy így gondoltam, hogy nekik mondjuk 1-3 fotosat adnék, próbálunk majd egy össznépi fotót csinálni, meg próbálunk majd mindenkivel lefényképezkedni, és egy képet csinálni magunkról. Így jönne ki az 1-3 fotó. Ezek nagyon egyszerű kártyák lennének, ráírnánk, hogy jól éreztük magunkat, köszönjük, hogy eljöttek bla bla bla. :D

A szűk családnak meg többet. Úgy gondoltam, hogy tesóimnak olyan 5 képeset adnék, szülőknek, nagyszülőknek meg 12 fotósat kábé.

2013. jún. 24. 08:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon kedves ötlet.
2013. jún. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!