Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy mondjam le udvariasan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam le udvariasan?

Figyelt kérdés

Lessz egy esküvö a héten.szoltunk a párnak h részt veszünk mi is rajta,számitanak ránk.

De közbe jött valami(amit nekik nem szeretnék elmondani) és igy nem tudunk elmenni...Most hogy mondjam le udvariasan?


2013. jún. 24. 11:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
61%

aki azért teszi szóvá, hogy az illető TANULJON belőle, az nem ilyen stílusban teszi. Egyrészt. Másrészt pedig nem ez volt a kérdés lényege, miért kell kötekedni???


A magyar az egyik legnehezebb nyelv, nem olyan könnyű ám megtanulni!! Mikor sokan, akiknek ez az anyanyelvük, sem tudnak helyesen írni/fogalmazni, szerintem egyáltalán nem róható fel!

2013. jún. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Soknyelvű kommentelő,ha ennyire profi vagy ilyen sok nyelvből,akkor kérlek írd le nekem helyesen angolul,németül,olaszul és oroszul az utolsó hozzászólásodat,dánul nem kell,mert nem értem. :)

Nagyon is kíváncsi vagyok,arra a tökéletes nyelvtanodra.


Kérdező:Nyugodtan mondd le,kérdezz rá a költségekre és ennyi.Meg fogják érteni:)

2013. jún. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
mondd azt, hogy sajnos nem tudtok elmenni, de természetesen a részeteket kifizetitek. Gondolom úgyis készültetek volna valamekkora összeggel, akkor azt fordítsátok erre.
2013. jún. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek!tegnap felhivtam es elmondtam h sajnos nem tudunk rajta resztvenni.szerencsere megerto volt.megprobaja visszamondani a mi harom fonket de ha nem lehet akkor sem engedi hogy kifizessuk.arra gondoltam majd annyival tobb penzt kuldok el naszajandekba.szuleim ugyis mennek es elkuldom veluk.
2013. jún. 25. 06:46
 25/26 A kérdező kommentje:
a helyesirast pedig gyakorlom folyamatosan.ekezeteket pedig nem tudok irni ezen a billentyun sajnos.de koszi hogy a segitsegemre voltatok.
2013. jún. 25. 06:49
 26/26 anonim ***** válasza:
szerintem jól csináltad, és tök korrekt, hogy akkor több pénzt küldesz :)
2013. jún. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!