Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az emberek miért ekkora...

Az emberek miért ekkora bunkók? (hosszú)

Figyelt kérdés

Komolyan elmegy az ember kedve attól,hogy emberek közé menjen.Egy példa:

Állok kint egy bulihely előtt,várom a barátaim,koncert lesz.Odajön egy 6 fős fiú társaság,hogy fotózzam már le őket.Mondtam persze,szívesen,semmi akadálya.Erre mikor már beálltak a képhez,elkezdtek azon igen jóízűen mulatni,hogy nem fenyeget az a veszély,hogy ellopom a telefont,mert úgyis olyan dagadt vagyok,hogy úgyse tudnék vele elfutni...Én teljesen ledöbbentem.(Apró) szívességet tesz az ember,és ez a hála?

De egész este ezt tapasztaltam.Barátnőmnek is beszólogattak,úgy el sodorta 2 részeg állat,alig tudtam utána kapni...elképesztő.Miért viselkednek így az emberek?Leginkább azok válasza érdekelne,aki magára ismer...hogy miért ilyen?Egyszerűen nem fér a fejembe.


Ezek példák,és szinte mindennaposak.Mi a fene baja van az embereknek?



2012. dec. 30. 00:51
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Vagy pl.ruhatárban csávó elkezdett lökdösődni,őrjöngeni,mert hogy ő elhagyta a céduláját.Olyan részeg volt,beszélni sem tudott.Közölte húzzak a p*csába az útjából.Meg hogy leszar engem,nyújtogatta a nyelvét...Felnőtt férfiről beszélünk!
2012. dec. 30. 01:04
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Az első példánál én a helyedben a földhöz vágtam volna a telefont egy sokatmondó mondat kíséretében. Tényleg divat lett manapság gyökérnek lenni, és aki nem az azt kitaszítja a legtöbb közösség.

És a kérdésedre válaszolván: mert ilyen ez a generáció. A média által feltüntetett klónt akarja mindenki eljátszani, manipulálja az embereket. Nézz körül a világban, kik a fiatalság példaképei, és te is rájössz.

2012. dec. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Viszont a felnőttekkel más a szitu. Ők egyszerűen ilyenek. Mindig lesznek olyan emberek, akik ilyennek születnek, és a körülmények sem változtatják meg őket. Ezt hívják emberi hulladéknak.
2012. dec. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Végülis mindenhol vannak paraszt emberek,de most olyan dózisban kaptam,hogy nem könnyű lenyelni.Plusz tőlem ez olyan távol áll.Ha meg is van a véleményem,nem bántok én senkit.

Igen,utólag eszembe jutott hogy el kellett volna dobni a telefont...De annyira ledöbbentem a dolgon,hogy szó nélkül visszaadtam a telefont.Vissza se szóltam,semmi.

Ha erre haladnak az emberek,mi lesz később?Pedig én nem vagyok az az érzékeny típus,de ez nekem is sok volt.

2012. dec. 30. 01:10
 5/18 anonim ***** válasza:
44%

lol mit vársz a részegektől. Valószínűleg provokatív a megjelenésed, elhanyagolható kisembernek tűnsz, talán a viselkedésed is ilyen visszafogott, és látják, hogy veled bármi ilyesmit megtehetnek.

Nem azt mondom, hogy szólj vissza nekik valamit, pl. "Eriggy oszt akkor b_zd szájba anyádat", vagy valami, mert simán szétverhetnek ha többen vannak, inkább csak ne foglalkozz velük.

Amikor nekem beszólnak koncerten vagy kocsmában akkor szépen elnézést kérek és megyek iszok valamit.

2012. dec. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Mármint, ha sportos, kopasz fiatalemberek az illetők. Volt már, hogy azért akart megverni skinhead mert ránéztem. :D :D :D Viccesek az ideges emberek de nem éri meg összeveretned magad, nem azért mentél oda.
2012. dec. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
ilyen emberek midnig is lesznek.a részeg emberek beszólásait nem kell felvenni,azt sme tudják,mit csinálnak,meg,hogy mivan.anyum egy csomószor szokott részeg lenni,és olyankor menthetetlen.persze,hogy ez negm is érzékenyen érint,hisz az anyám,de aki nem számít azt le kell szarni
2012. dec. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát tudod mikor fényképeztem volna le őket...micsoda taplók. Röhögtem volna egyet a megjegyzésükön, aztán véletlenül elejtettem volna a telót, és kuncogva megjegyeztem volna, hogy "hopp zsíros volt a kezem épp most ettem szalonnát" aztán rá is léptem volna "juj bocsi csak szerettem volna kipróbálni hogy összetörik-e a súlyom alatt..a dagadtak már csak ilyenek"
2012. dec. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem mondom,hogy vérig vagyok sértve,meg semmi ilyesmi,de komolyan az ember meggondolja kétszer legközelebb,hogy egyáltalán elmenjen-e.Én nem vagyok pia ellenes,szoktam is inni,de azért igyekszem ember módjára viselkedni,nem mást bántani.

Provokatív a megjelenésem?Hosszú szőke hajam van,fekete csizmát,farmert és fekete csizmát viseltem.:D Szóval nem vagyok egy tarajos punk :D

2012. dec. 30. 01:23
 10/18 A kérdező kommentje:
Amúgy sem vagyok arcoskodós,de itt meg tényleg jobbnak láttam tűrni,mivel rock koncert volt.
2012. dec. 30. 01:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!