Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van egy páron, aki nem magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy páron, aki nem magyar állampolgárságú (nigériai) és szeretnénk összeházasodni. Hogy lehetséges ez? Hogyan lássunk neki a szervezéshez? Mely szervhez kell fordulni? Stb.

Figyelt kérdés
Kérem a rasszista megjegyzéseket mellőzzétek! Ez nem az az oldal...

2013. júl. 4. 12:05
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
46%

Tudod hogy hivjak az ilyen noket mint te kedves kerdezo?

one way ticet toe the EU.

remelem a szerelem tovabb tart mint az allampolgarsag megszerzese

2013. júl. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
66%
Kedves kérdező! Nekem is nigériai férjem van, de nem itt házasodtunk, találtunk egy sokkal egyszerűbb és kevésbé költséges megoldást, így megkíméltük magunkat a sok stresszes procedúrától, amit itt, Magyarországon, még mindig nem hajlandóak megkönnyíteni... (Mondjuk mi azóta nem is Magyarországon élünk...) Ha érdekelnek a részletek, írhatsz privit.
2013. júl. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 Waff ***** válasza:
25%
Szegény szüleidet sajnálom csak...kedves kérdező.
2013. júl. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
és milyen jó hogy nincsennek senki sajnálatára rászorulva :)
2013. júl. 28. 15:10
 15/36 anonim ***** válasza:
26%
Azért gondold még át párszor. Ha gyereketek születik, nem lesz könnyű élete. Párt sem igen fog tudni találni magának. Hacsak nem költözik Amerikába, Afrikába vagy olyan helyre, ahol sok a néger. Pl. London.
2013. júl. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
76%

Kedves Utolsó válaszoló,


nekem félvér kisfiam van és nem NÉGER, ahogy te kedvesen megjegyezted. Szégyenlem magam amiatt, hogy ilyen megjegyzéseket kell olvasnom és szeretnék erre néhány mondatban válaszolni- ezzel a kérdezőt is megerősíteni.


Nem félek attól sem, hogy ne találna magának párt a kisfiam, mert lehet, hogy éppen a világos cappucino színű bőre, a fürtös göndöt haja, a magas, izmos testalkata teszi őt különlegessé a kortársai mellett.

Nem kell ehhez Londonba sem mennie, hidd el. Kicsi még, de a kislányok és a szüleik már most elhalomzzák kedvességgel, figyelemmel- én inkább előnynek gondolom a külsejét.


Az esélyeiről pedig csak annyit, hogy eleve kétnyelvű gyermek, angolul is nagyszerűen kommunikál- így neki valószínűleg nem lenne gond Londonban sem- ellentétben esetleg sok más gyermekkel- talán éppen azon szülők gyermekeivel, akik kézzel-lábbal tiltakoznak más kultúrák, az övéktől eltérő kinézet stb. ellen.

A te gyermekid hány nyelven beszélnek? Hány kultúrát, szokást, országot ismernek jól?


Az édesapjával mindketten iskolázott, többdiplomás, nyelveket beszélő emberek vagyunk, igényes, normális színvonalú élettel. Miből gondolod, hogy hátrányunk lenne nekünk vagy a fiunknak bármiben is? Hátrányunk mégis ki(k)hez képest? Azokhoz képest, akik megjegyzéseket tesznek? Semmiképp.


Kedves Kérdező: legyél boldog a választott pároddal és nyugodtan alapítsatok családot, sőt ha tehetitek, ismertessétek meg mindkét szülő hazájának hagyományaival, szokásaival, nyelvével. Ettől csak gazdagabb, toleránsabb felnőtt válik belőle.

(én voltam az a válaszoló, aki hosszan írt a tanusítványról még az elején)


Szép napot:

2013. júl. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :) Szép napot neked is:)
2013. júl. 29. 12:35
 18/36 anonim ***** válasza:
0%

Hidd el, előző válaszadó, többet nyom a latban párválasztáskor a bőrszín, mint a profi nyelvtudás. Most ne magadból indulj ki, te egy vagy a kb. 10 ezerből, akit ez nem zavar.

Azért nevezem négernek, mert nemigen különbözik félvérként sem a feketéktől. Van aki igen, de az nagyon ritka. Még ha világosabbak is, akkor is inkább négernek mondhatók.

2013. júl. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 Waff ***** válasza:
31%
Nem csak a párválasztásnál érheti hátrány.Az emberekben, mindenhol a világon, de főleg nemzetállamokban, van előítélet, ellenszenv a más bőrszinű, más kultúrájú emberek iránt. Ez a közhiedelemmel ellentétben, nem rosszindulat, egyszerűen ez ösztön., bele van mindenkibe kódolva. Na de ne legyen igazam....Amúgy én azthittem h néger f@.sz csak a 16-18éves, részeg csitriknél menő...
2013. júl. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
26%

Javítanék az előző válaszomon, azért nem tízezerből egy, hanem csak úgy 1000-ből egy az, akit nem zavar a más bőrszín. De azért ez akkor is leredukálja a lehetőségeket sajna.


Meg tényleg nem előnyös még álláskeresésnél sem. Én nem tudom elhinni, hogy ugyanúgy tekintenének egy félvér emberre, mint egy fehérre. Az emberek nem akarnak maguknak bonyodalmat, egy fehér munkahelyi közösségből kilóg egy fekete, és barátkozás szintjén sem hiszem, hogy őszinte, legjobb barátjának bármelyik fehér is egy feketét válasszon. Önmagában már az, hogy meg kell jelenni vele az utcán, ha pl. közös programot csinálnak, az emberek nem szeretik, ha megbámulják őket, nem hiszem, hogy olyan sokan szívesen mutatkoznának kettesben egy ilyen emberrel. Még társaságban oké, ha többen vannak, de őszintén elég furcsán néznének arra az egyénre, a családtagok is, meg a környezet is, aki egy más bőrszínűben találja meg az igaz, jó barátját. Mert akkor ott van a kérdés, hogy miért nem egy (magyarok számára normálisban) fehérben? Talán valami gond van az illetővel, "defektes", hogy nem egy fehérrel van együtt sülve-főve?

Szóval ez nem veszi ki jól magát. Külföldön is meg lehet figyelni, hogy a legritkább esetben van az, hogy együtt látható fekete és fehér. A feketék egymás társaságát választják, a fehérek meg szintén egymással barátkoznak, a legritkább esetben keverednek. Még mikor iskolából is mennek haza a diákok, fekete a feketével, fehér a fehérrel.

2013. júl. 30. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!