Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tegyek, ha a párom nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a párom nagyon sok embert szeretne meghívni, én viszont csak keveset?

Figyelt kérdés

A párom azt mondta, hogy olyan 100-050 embert akar. Én viszont maximum 40-50 embert szeretnék. Főleg, hogy én összesen 10-15 embert hívnék meg, és nincs is ennyi felesleges pénzünk.

Nem mindegy hogy 50 ember megvendégelését fizetjük ki kb 400 ezer forintból, vagy 1,2 millióért adunk ételt 150 főnek (Ha 8000ft/fővel számolunk). Erre azért igazán nincs pénzünk.

De azt mondta, hogy ha nem lehet nagy esküvő, akkor ne is legyen semmilyen.

(Még csak beszélünk az esküvőről, nincs semmi konkrét egyenlőre.)



2013. júl. 24. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem találkozzatok félúton: 75 ember szerintem nem sok, nem kevés, éppen reális szám! :)
2013. júl. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jegyesek vagytok legalább?

Ha csak beszéltek róla, akkor még bármi lehet. Ha évek múlva lesz, addig lehet gyűjteni

2013. júl. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kompromisszum. 75-80 fővel meg van oldva az egész. Erről szól a házasság... :)
2013. júl. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kompromisszum! Vagy beszéljétek meg, hogy ő is csak azokat hívja meg akik tényleg fontosak a számára! Nem kell a szomszéd lányának a családját is meghívni...


Az én párom mindig azt mondja "ha boldog az asszony, boldog a férj" :D

2013. júl. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha még csak beszélgetés szintjén van a dolog, van időd ész érvekkel meggyőzni.


Egyébként van olyan ismerősöm, akik ugyanezért halogatták az esküvőt. A lány nagy esküvőt akart, de nem volt rá pénzük. Aztán jött a gyerek, és elég volt a kis esküvő is.

2013. júl. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kössetek kompromisszumot, főleg ha nem álltok jól anyagilag.
2013. júl. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"De azt mondta, hogy ha nem lehet nagy esküvő, akkor ne is legyen semmilyen."

kiváló ürügy arra , hogy ne kelljen elvennie.

2013. júl. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
És van valami oka annak, hogy összeházadostok?
2013. júl. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!