Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Unom! Elegem van! Legyen már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unom! Elegem van! Legyen már vége!?

Figyelt kérdés

2hét múlva lesz az esküvőnk, de finoman szólva már a tö**m tele van vele. Annyira elvették az egésztől a kedvem, hogy az hihetetlen.

Szerettünk volna egy kis esküvőt a szűk családdal, de már a 60 főt is túlléptük. Mondjuk ez nem nagy baj.

Apósom egyszerűen kiidegel. Úgy csinál mintha az ő esküvője lenne. Nem érti meg ha valamit mondunk neki. Az a tökéletes amit ő csinál vagy mond. Senki nem tud vele beszélni mert mondja a saját hülyeségeit.

Mindenki jobban tud mindent mint mi.

Anyám nem szól bele semmibe, de mindenre húzza a száját.

Talán anyós a legnormálisabb... Ő azt mondja, hogy jobban jártunk volna 2tanus esküvővel..

Nagyívben sza*nak arra, hogy ez a mi esküvőnk lesz. Annyira ideges vagyok pár hete, hogy hihetetlen. Nem lehet velük beszélni...

Volt más is akinek ilyen gondjai voltak?

Már előre félek, hogy mi lesz a lagzin, mert már nem sok kell, hogy elszakadjon az a bizonyos cérna.


2013. aug. 5. 13:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Én csak azt nem értem, miért hagytátok, hogy beleszóljanak...Nem mondom, hogy én vagyok a világ leghatározottabb embere, de a kéttanús esküvő mellett tűzön-vízen át kitartunk a párommal, mert mindig is erre vágytunk (megismerkedésünk előtt is).

60 főig eljutni a szűk családtól nem semmi, de ti tudjátok. Ezt úgy kell elképzelni, hogy após hívott meg mindenkit helyettetek, vagy írt egy listát, és jó gyerekek módjára betartjátok? Mindegyik eset gáz.

2013. aug. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
13%
Majd legközelebb több eszed lesz és nem adod a fejed házasságra. Ezt meg bírd ki.
2013. aug. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
39%

Ja, az meg a másik, amit az első ír.

Minek hagyod, hogy beleszóljanak?

2013. aug. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt egy ilyen, nagymamám osztotta az észt. Egy ideig nyeltem, ahogy most te is. Aztán szemtől-szemben megmondtam neki, hogy ha nem fogja vissza magát, nem hívom meg és nem jöhet el! A probéma akkor szokott kialakulni, amikor anyagilag a fiatalok nem függetlenednek, a szülők állják a bulit, és akkor jogosnak érzik a beledumálást. Azt javaslom, hogy állj a sarkadra, mert most az esküvő, utána a házasságotok, utána a gyereknevelés, meg a munkád meg minden terítékre kerül. Ha meg akarod előzni, hogy belebeszéljenek az életedbe, állj ki magadért, és húzd meg jól láthatóan a határokat! Jelen esetben, ha nem fogja vissza magát sem apósod, sem anyád (a néma lelki zsarolásával), akkor tartsatok haverokkal két tanús esküvőt és kész! N29
2013. aug. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Amado atya ***** válasza:
100%

A 14:09-es válaszadó feldobott egy jó ötletet. Le kell üvölteni, és kilátásba helyezni, hogy

a.: nem kívánod a megjelenését az esküvőn;

b.: ha ez nem lehetséges, akkor valami istentelen távoli asztalhoz ültetni.

c.: ...stb...

2013. aug. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem-nem, nem üvöltésre gondoltam! Ez a rész nem jött át megfelelően. Nem veszekedtem, nem kiabáltam, azt hiszem, ezt a tinikorral hagyja el az ember. Felnőtt emberek nyugodtan kommunikáljanak. Én nem fenyegetőztem! Megmondtam, hogy ha még egyszer beleszól báááármibe, akár csak a legkisebb dologba is, nem jöhet el. És ismernek, tudják, hogy nem fenyegetőzöm, nem kiálltok farkast, megteszem! Nem szabad ijesztgetni meg kiabálni, felesleges. Gondold át, és állj ki magadért! Tényleg úgy akarsz emlékezni az esküvődre, hogy alig vártad, hogy vége legyen??? Csak nem!
2013. aug. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Amado atya ***** válasza:
100%

Tudom... :)

Az üvöltést én tettem már hozzá, a magam habitusából kiindulva. :)

2013. aug. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
59%
Bárcsak ott tartanánk már, hogy esküvőről kelljen vitatkoznunk...
2013. aug. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ki fizeti az eskuvot?
2013. aug. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Na én pont ugyan így vagyok csak még 26 nap vagyok hátra és a saját anyámtól kapok agyvérzést....ha ki akarod beszélni magadból meghallgatlak szívesen...nekem is ez tenne a legjobbat szerintem.

Úgy várom a szeptember közepét mint még soha, pedig elvileg életem egyik legszebb napjának kellene lennie.

2013. aug. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!