Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Unom! Elegem van! Legyen már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unom! Elegem van! Legyen már vége!?

Figyelt kérdés

2hét múlva lesz az esküvőnk, de finoman szólva már a tö**m tele van vele. Annyira elvették az egésztől a kedvem, hogy az hihetetlen.

Szerettünk volna egy kis esküvőt a szűk családdal, de már a 60 főt is túlléptük. Mondjuk ez nem nagy baj.

Apósom egyszerűen kiidegel. Úgy csinál mintha az ő esküvője lenne. Nem érti meg ha valamit mondunk neki. Az a tökéletes amit ő csinál vagy mond. Senki nem tud vele beszélni mert mondja a saját hülyeségeit.

Mindenki jobban tud mindent mint mi.

Anyám nem szól bele semmibe, de mindenre húzza a száját.

Talán anyós a legnormálisabb... Ő azt mondja, hogy jobban jártunk volna 2tanus esküvővel..

Nagyívben sza*nak arra, hogy ez a mi esküvőnk lesz. Annyira ideges vagyok pár hete, hogy hihetetlen. Nem lehet velük beszélni...

Volt más is akinek ilyen gondjai voltak?

Már előre félek, hogy mi lesz a lagzin, mert már nem sok kell, hogy elszakadjon az a bizonyos cérna.


2013. aug. 5. 13:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
nálunk dettó ugyanez volt, mármint apóst tekintve. Én kétszer összevesztem vele, megsértődött és otthagyott minket, az esküvő után meg megdícsért minket, hogy milyen jó volt a lagzi :) ne hagyjátok magatokat, lefgyen úgy, ahogy ti akarjátok :)
2013. aug. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
12%
Nálunk már akkor kezdődött a balhé, mikor bejelentettük, hogy össze akarunk házasodni. Az após bejelentette, hogy: "miből? tetvekből?" Majd anyós eldicsekedte, hogy a férjem nővérének 200 fős lagzija volt, milyen sokba került, de a miénkre most nincs pénz. Megsértődött, mikor azt mondtam, hogy talán azt a pénzt el kellett volna felezni, és eltenni a fiuk lagzijára is. 6 évig hallgattam, hogy kölcsönt kellett felvenni a lagzinkra. Abból is csak ruhákat vettek maguknak és a sógornőmnek. A többit a párom szedte össze, esküvő előtt kiment fél évre külföldre dolgozni.
2013. aug. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
12: azt nem teljesen értem,hogy miért a szülőknek kell fizetni az esküvőt?
2013. aug. 6. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez a helyzet. Anyós és após mindenbe beleszólnak. Csak az a jó, ami a városban (ahol lakunk) a szokás. Az nem számít, hogy én nem odavalósi vagyok, és rohadtul nem érdekelnek a szokások. Ráadásul nem is ők fizetik az esküvőnket. Csak annyit mondunk el nekik, ami szükséges. Ha kérdeznek, normálisan válaszolunk; de ha nem egyezik az ő véleményükkel a válasz, akkor meg besértődnek és elmondanak minden rossznak.
2013. aug. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Egyébként számomra nagyon elszomorító, hogy pont a közeli családtagoktól kapjuk a "fikázást". :( Ilyen szempontból már várom, hogy túl legyünk az esküvőn.
2013. aug. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!