Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

A párommal nagyon jól kijövünk. Egyazon területen dolgozunk, azonos érdeklődés, világszemlélet, rengeteget beszélgetünk, testileg lelkileg tökéletes párt alkotunk. Nincsenek családi viszályok, mindenki kijön mindenkivel, nem vagyunk milliárdosok, de biztonságos életünk van. Szóval minden oké.

DE: A párom nem igazán van oda a házasság intézményéért. Sőt, nagyon a gyerekek sem hatják meg. Ahogy most élünk az mind szép és jó, de 10 év múlva nem erre fogok vágyni. Nekemm fontos a család, a gyerekek, és az is, hogy papíron is együtt legyünk.


Adjam fel az eddig eltervezett férj gyerek stb álmaimat, és maradjak vele? Vag lépjek le most, és keressek egy másik "jelöltet"? Ez hosszútávon biztos súrlódáshoz vezetne. De mást sem akarok keresni, mert ő az egyetlen akivel eddig ilyen viszonyom volt. Nem tudok mást elképzelni magam mellett.


2013. aug. 7. 09:30
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Szerencsére olyan szakmát választottam ahol nincs túl nagy harc a helyekért. Amúgyis, 1 év szakmai gyak kell a- nevezzük aláírási jognak- utána magánszférában helyezkedek el. A munkahelyem már megvan, az meg is vár. Ezzel nincs gondom.
2013. aug. 7. 10:56
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha vele maradsz (és ö kitart elképzelése mellett) egy idö után minden napod sz-r lesz mert rolad, vágyaidrol egyáltalán nem szol. Ha keresel mást aki szintén családot szeretne épiteni veled, gyerekekkel, lehet, hogy néha visszasirod a mostanit, de meglesz a kárpotlásod, a te életed lesz.
2013. aug. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem mondhatom meg, te mit csinálj, de ha egy 30 éves így gondolkodik, akkor én elhagynám. NEki is joga van úgy élni, ahogy akar, de nekem is.
2013. aug. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

ÉN ezt tenném:


ha tudom, hogy nem volt stresszes napja, kipihente magát, minden ok vele, akkor főznék egy finom vacsit, majd vacsi után jöhet a beszélgetés. Elmondanám neki (akár ezredjére is), hogy nekem milyen fontos a család, esküvő, gyerekek, és ha most az ő kedvéért lemondok róla, boldogtalan leszek. Nem most, később. És nagyon-nagyon szeretem őt, vele képzelem el a jövőmet, de gyerekkel, családdal. Ha ő ebben nem partner, akkor el kell engedni egymást, hisz egyikőtök sem lesz fiatalabb. De nagyon bízol benne, hogy ha végiggondolja, belátja, mekkora boldogság egy gyerek. Nem kell most reagálnia, de szeretnéd tudni, hogy komolyan tervezhetsz-e kettőtök, majd a családotok jövőjére"


Az esküvőt meg, ha neki nem fontos, neked igen, nem értem, miért nem akarja...

2013. aug. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Egy pillanat... Azt mondod, hogy ő kereperec megmondta, hogy se esküvő, se gyerek. Szóval őszinte, egyenes és korrekt volt veled. Te ennek ellenére úgy döntöttél, hogy vele maradsz.

Most meg azon izélsz, hogy hogyan tudnád az elvei ellen hangolni? Sajnos itt vagy elfogadod, amit akar vagy lelpész.


Vajon, ha anno te közlöd vele, hogy mindenképpen esküvőt és gyereket akarsz, akkor vajon veled maradt volna?

2013. aug. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Egy szóval sem említette senki, hogy meg akarom változtatni a véleményét. Ha figyeltél volna látnád, hogy nem is arról szól a kérdés. Nem, nem az elején szögezte ezt le. Ez úgy az elmúlt 1 hónap "termése".

2013. aug. 8. 15:28
 17/17 brigofrigo válasza:
szerintem ne lépj le! beszéljétek meg és mondd neki, hogy 10 év mulva vagy később jó lenne ha lennének akik még boldogabbá tesznek titeket. és mivel igazán szeret ezért szerintem ha más nem akkor csak azt kérd hogy értse meg, mert meg fogja érteni és.. majd valami lesz ;)
2013. aug. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!