Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Apukám 7 éve meghalt, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apukám 7 éve meghalt, az esküvőm napján szeretnék neki virágot vinni a temetőbe. Esküvő előtt vagy esküvő után a lagzi előtt menjek ki hozzá? Milyen virágot vigyek neki és ki kisérjen ki?

Figyelt kérdés
2013. aug. 14. 17:15
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Felénk szokás, hogyha valamelyik szülő meghalt, akkor kiviszi rá az esküvő után a csokrot a menyasszony. Akkor is, ha szerinted ez hülyeség, mert egy fonnyadt csokrot visz csak ki, de ez akkor is szokás. Amit írtál, az viszont szerintem is visszatetsző, nekem nem tetszik.
2013. aug. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Én a párommal együtt mennék ki a temetőbe.
2013. aug. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősöm esküvőjén láttam, ahol már egyikük édesapja sem élt: a polgárin kihagyták a két üres helyet, egy-egy szál virágot tettek rá. Ezeket a szertartás után egy-egy fehér lufira kötötték és elengedték, igazán megható volt.


Azért arra is gondolj, ha az esküvő napján mennél ki a temetőbe, szétbőgnéd a sminkedet, összekennéd a ruhádat esetleg. És ahogy már többen is írták, ez nem ahhoz a naphoz tartozik. Menj ki másnap, vidd ki a sírra a menyasszonyi csokrod, ez lenne a másik javaslatom. Aznap viszont az élőkkel, a vendégeiddel foglalkozz, akik miattad mennek oda. Ne várasd meg őket emiatt, inkább tedd át másnapra.

2013. aug. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Én az esküvő előtti este mennék ki a párommal. Olyan virágot vinnék, vagy olyan színűt amit szeretett.


Vagy ha esküvő után... Akkor másnap, én kivinném az esküvői csokrom. Amúgy sem vagyok híve a csokor eldobásnak, és ezzel egy kicsit "adhatnék" neki az esküvőmből. (Az én apukám sem él már.)

2013. aug. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Én is az esküvői csokorra gondoltam, szerintem szép gesztus. Ha ragaszkodsz hozzá, hogy aznap menj, mehetsz esküvő után, a lagzi előtt, ott már úgysincs szükséged a csokorra. De szerintem jobb lenne másnap.
2013. aug. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben nem aznap mennék ki, főleg ha nem 2 percre van..

Menj ki előző este, vigyél neki egy szép csokor virágot, mondd el neki, amit szeretnél és másnap felhőtlenül ünnepelheted a házasságot.


Szép, hogy ki szeretnél menni hozzá, fontos volt neked, de az esküvő egy boldog ünnep, és én nem keverném hozzá a gyászt, mert megbélyegzi a napodat.


Tehát a javaslatom, hogy előző este menj ki hozzá.

2013. aug. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
én is azt akartam javasolni, hogy vidd ki a csokrodat, de látva, hogy leoltottad a válaszolót, meg hogy ebből te "show"-t akar csinálni, inkább nem is írok semmit...
2013. aug. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Pataki Éva ***** válasza:
100%
Amit az egyik hozzászóló írt, egyáltalán nem vicc, hanem a legnormálisabb dolog. A világon mindenhol a menyasszonyi csokrot szokták kivinni annak a szülőnek a sírjára aki már nem lehetett ott az eseményen.
2013. aug. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!