Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti mennyi idő alatt találtátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi idő alatt találtátok meg a tökéletes ruhát és hol?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van már pár ilyen kérdés, de jó érzés kiírni magamból.

Rengeteg szalont végig jártam már és láttam, próbáltam is szép ruhákat, de egyiknél sem jött az a nagy húha érzés, hogy mindenképpen ezt akarom. Olyan "hmm jó, ez nem rossz" vélemény jött csak mindig.

Kora nyáron lesz az esküvőnk, így végülis van még időm, de sokszor már értelmét sem látom. Van elképzelésem a tökéletes ruháról, de egyikben sem találom. Aztán elmegyek egy másik szalonba és szinte ugyanazokat mutogatják meg, mint a másik helyen. Sajnos kis városban élek, nem olyan nagy a lehetőségek palettája. Már azon is gondolkodtam, hogy megvarratom, de abban meg ott a rizikó, hogy nem tudom mennyire jó a varrónő.

Nálatok hogy ment ez? Öntenétek egy kis lelket belém?



2013. szept. 4. 17:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ilyen?


[link]

2013. szept. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Ennek a mell része nagyon tetszik. A szoknya rész nekem már egy kicsit soknak tűnik. A hosszanti gyűrődésekben nem vagyok biztos. Próbáltam már gyűröttet, a derekamnál jól áll, mert igencsak homokóra formám van, a csípőm viszont elég erős, nem biztos, hogy azt szeretném még jobban kiemelni.

A keretem sem fix. Alapjáraton azt mondom, hogy egy 100-as, ez alatt nézelődök. Ahogy elnéztem a szalonokban felénk olyan 60-70 már a plafon kölcsönzésnél, viszont nem is találtam olyat, amibe annyira beleszerettem volna. Nem tudom más városokban mennyi az annyi. Hogyha nagyon hűűha a ruha és nagyon beleszeretek, akkor hajlandó vagyok ezt a határt kitolni, persze nem a végletekig.


A varratással pont ez a problémám. Egyrészt nem tudom adott varrónő milyen minőségben tud nekem varrni, másrészt lehet én megálmodom, hogy nekem ez a mellrész kell, ezzel a derékkal és azzal a szoknya résszel, de ha összerakjuk, akkor meg majd fogom a fejem, hogy úristen ez így együtt hogy néz ki. Rajtam meg pláne... Ezért félek tőle.

2013. szept. 5. 12:00
 13/17 anonim ***** válasza:

Valami ilyesmi tetszene?

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. szept. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Az első hátulról nagyon tetszik, előröl egy kicsit laposnak tartom.

A második úgy ahogy van nagyon tetszik. Nem kifejezetten olyan, mint az álmaimban, de beletudnék szeretni. :) A dekoltázsában nem vagyok biztos, ilyet még nem próbáltam, kis mellűként nem tudom nekem hogy állna. Egy próbára nem mondanék nemet az tuti.

A csipke ruha nekem már egy kicsit sok, bár gyönyörű. Azt hiszem a csipkéből nehéz lenne olyat találnom, ami számomra nem túl sok, de nem is túl lapos.

2013. szept. 5. 13:44
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok.Ha van időd,tényleg gyere ki Gyálra.A fiatal lány tök normális,a tulaj is az ,csak egy kicsit nyers a stílusa.Megmondják,ha valami szerintük nem áll jól.Elmondod az elképzeléseid és eléd rakja a ruhákat.Van benne anyag,nem látszik át az abroncs(több féle méret van).Ha nagyjából egyezik az elképzeléseitek és meg tudtok eggyezni,még arra is van lehetőség,hogy nem kell mevenned a ruhát,hanem tied az első felvét,aztán otthagyod.

Az én ruhám nem volt túldíszített.Nekem is "rakott volt" a mellrész,de csak addig futott,hogy előnyös legyen.

[link]

Ilyen volt a mellrésze.

[link]

2013. szept. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az egyik link nem jó:

[link]

2013. szept. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szia! Pomáz mennyire esik útba? Araonline.hu Reni bármit megvalósít, ha az egyiknek tetszik a felső része a másiknak az alja úgy hozza össze, vagy kép alapján. Én nagyon meg vagyok elégedve vele, a szalonban kicsit átvertek és 1,5 hónappal esküvő előtt kereshettem új ruhát, de nem bánom, mert így a kölcsönzési ártól olcsóbban lett egy saját ruhám, olyan amit legelsőre szerettem volna. Ha bemész a honlapra a 123 as ruhát készítették nekem.
2013. szept. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!