Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ebben mentem férjhez! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben mentem férjhez! Ti bevállalnátok?

Figyelt kérdés
[link]

2013. szept. 20. 11:29
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
41%

Góth esküvő volt?

Az én világomba nem illik bele ez a ruha, nekem magyaros esküvőm volt, nem kalocsai hímzett mintás, hanem díszmagyar zsinóros ruhám volt.

2013. szept. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
63%
Dekoltázsok nélkül, egy blézerrel, temetésre nagyon jó!
2013. szept. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
81%

Nem, több okból sem:


- az anyaga igénytelen krepp, ilyet normál esetben ágyneműhöz használ maximum az ember, nem ruhához.


- nagyon gagyi a kialakítása, nincs dereka, a melleidből pedig kipréseli a hájat (lásd oldalt)


- iszonyatosan előnytelen az alakodhoz, duci vagy, inkább kiemelni kellene az előnyös részeket (mell pl.), a többit elfedni, nem pedig pont az előnytelent mutogatni: nagy combok, kificcenő felesleg, 0 derék, húsos karok.


- a fekete harisnyanadrág és a harisnyakötő ízléstelen. Eleve nem értem miért veszel fel harisnyakötőt, ha nem sima harisnyát hordasz, amihez funkciója is van (tartás), mert dísznek minden, csak nem jó.


A fekete szín egyébként engem nem zavar, nagyon is szeretem - de ez az összeállítás akár te vagy, akár nem, borzasztó!

2013. szept. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
50%

Krisztiánnak biztosan tetszett, és ezek szerint neked is. Akkor mi a probléma?

Sok boldogságot!

2013. szept. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
18%
Nekem nagyon tetszik :D
2013. szept. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
29%
Miért pont fekete?Csak az egyediség miatt?Vagy különösebb oka volt?Szerintem egyébként a ruha csinos.
2013. szept. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
18%

Nekem nagyon tetszik!bár esküvőre lehetne fehér!

:)

2013. szept. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
15%

Ő bevállalta:

[link]

2013. szept. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
75%

Nem biztos, hogy névvel kellett volna kiírni a kérdést.

Facebookprofil alapján husis vagy de nem annyira, mint ez a ruha mutatja.


Varrathattad volna sokkal előnyösebbre (nincs derekad a ruhában, szűk a mellrésze)

Az anyaga is hagy kívánni valót maga után, nem elegáns, jelmez hangulata van.


Kicsi gyerek anyjaként nekem visszatetsző ez a harisnyakötő kilógatás, esküvőre amúgy is ízléstelennek tartom.


DE ne a mi véleményünk számítson..

( így zárójelben: nagyon szép arcod van, már ezen a képen is feltűnt, de facebookon szembeötlőbb, főleg, ha a kisfiaddal vagy:))


Mi miatt írtad ki a kérdést?

2013. szept. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
73%

Tényleg szép arcod van. A világosabb hajjal jobban nézel ki.

És a fotókon egyértelműen azokban a ruhákban vagy szebb, amik világosabbak.


Esküvőre szerintem nem való a fekete. De ha te jó érezted magad benne, akkor oké.

2013. szept. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!