Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ebben mentem férjhez! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben mentem férjhez! Ti bevállalnátok?

Figyelt kérdés
[link]

2013. szept. 20. 11:29
1 2 3 4 5
 31/43 anonim válasza:
33%
szerintem nagyon jó!:)
2013. szept. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
31%
Nekem tetszettél benne a kisugárzásod miatt.
2013. szept. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
79%

"Szóval akinek tetszik, mert egyéniség, hisz abban, hogy nem kell mindenkinek egyenfehérben házasodnia, akkor azt gyorsan le kell pontozni :) Fúúúújj, mennyi prűd, kielégítetlen menyasszörny :D"


Én nem hiszem, hogy "egyen"fehérben kellene házasodni. Felőlem lehet feketében, hupililában vagy akár fosbarnában is, ha valakinek az tetszik. Itt az emberek 99%-a nem a ruha színét kritizálta, hanem a gyenge anyagát, igénytelen kialakítását és kivitelezését, valamint azt, hogy egy meglehetősen husis hölgyemény kötözöttsonkának öltözött - nem az alakjának való ruhát választott, amit még egy förtelmesen igénytelen fekete harisnyával + kivillanó harisnyakötővel tetézett. Erre nem lehet mást mondani, minthogy közönséges. Ne is haragudj, de a jobb oldalon a mell felsőrészénél egy 10 centis kibuggyanó hurka kacsintgat ránk, erre hogy lehet azt mondani, hogy szép és csinos?!


Semmi gond nem lenne a fekete, vagy épp elöl rövid ruhával, ha igényes, minőségi anyagból készülne szép megoldással, valamint az alakjának előnyös lenne.

2013. szept. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 Frigg ***** válasza:
84%

A színe és a fazonja nekem is tetszik, egyedül a felső részével nem vagyok kibékülve. Nem bántani szeretnélek, de picit valóban husis vagy, ami nem baj, DE! Egy acélmerevítős fűző nagyot dobott volna rajta, esetleg vállra lehúzható, mondjuk tüll anyagú, húzott (rövid) ujjal, és az eltakart volna ezt-azt. Viszont az tény, hogy Te boldognak tűntél benne, az esküvő már lezajlott, szóval csak annyit mondanék, hogy sok boldogságot! :)


23/N

2013. szept. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
13%

Szerintem nagyon jol all neked es tenyleg nagyon szep arcod van :)

25N

2013. szept. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
37%

Jaaa, es ez a kep HATALMAS!!!

[link]


Sok boldogsagot! :)

2013. szept. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
59%

Nem tetszik. Se a szabása, se a színe, semmi. Ahogy a többi képed nézem, tök csinos lettél volna egy normális, hozzád illő és esküvőre illő ruhában.


A nagyobb baj mégis az hogy Kevinnek hívják a gyereked, ha igaz az egyik képaláírás. Remélem vicc. Rossz vicc.


És a fényképezéshez miért ilyen idétlen helyszíneket választottatok? Nem mondom hogy mindenkinek ugyanúgy kell gondolkodni, de egy istálló előtt fotózkodni elég furcsa...

L22

2013. szept. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
71%

15:08: te egy igazi csőlátású barom vagy hallod-e.. :D


Eleve nem vagy tisztában a prűd fogalmával, meg hogy kielégületlen nem egyéniségeknek nem tetszik a ruha. Neked mond valamit az a szó hogy VÉLEMÉNY?! Igazi buta ember vagy, inteligencia szint nélkül.

2013. szept. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
36%
fehérben az álomruhám lenne
2013. szept. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
74%

Szar az anyaga és a szabása is, olyan voltál benne, mint egy kötözött sonka. Amúgy is felül kövér vagy, de ez a ruha még 3 lapáttal rátett.


Pedig nekem is a fekete és elöl rövid ruhára esett a döntésem mikor férjhez mentem.


Szerintem akinek ez tetszik és csinos vagy benne, az még életében nem látott olyan ruhát, ami igényes és a legjobbat hozza ki a viselőjéből.

2013. szept. 21. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!