Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ebben mentem férjhez! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben mentem férjhez! Ti bevállalnátok?

Figyelt kérdés
[link]

2013. szept. 20. 11:29
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
69%

Ezzel a hajszínnel gyönyörű szép vagy:

[link]

2013. szept. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
77%
Klára te egy nagyon nagyon szép lány vagy,de ez a ruha sajnos mind anyagában mind fazonjában és esküvőre szerintem a színében is gáz.Nagyon hangsúlyozta azt ami kevésbé előnyös.Ennek ellenére tényleg nagyon szép és csini vagy.Sok boldogságot kívánok nektek! /A szőke haj tényleg jobban áll/ :) 24N
2013. szept. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
75%

Én nem vállaltam volna be. Nem azért, mert gyáva vagyok, vagy nincs vér a pucámban. Egyszerűen azért, mert a te külsőddel annyival többet is kihozhattál volna az esküvői megjelenésedből. Sajnos a közönségesnél jobb, finomabb szót nem is találtam a ruhára. Egy szép nőt kár volt így elrontani. :(

Mindenesetre láthatóan boldog voltál benne, és ez a lényeg. De nem kell mindig visszaigazolást kérni egy-egy döntésedről, mert még a végén te is emészted magad azért, hogy esetleg elhibáztad a választást.

2013. szept. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
31%
Én se szeretem a hagyományos ruhákat, de nekem az anyaga nem tetszik a ruhádnak, maga az ötlet baromi jó :) Miért kéne egyenfehérben férjhez menni, ha nem az a stílusa az embernek? Én is szakítottam a hagyományokkal, és fekete-fehér ruhám volt, imádtam, a párom is, és meglepően mindenkinek tetszett :) Sok boldogságot Nektek! :)
2013. szept. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
26%
Ha te vagy a képen, a ruhát nem is, de Téged bevállalnálak:9
2013. szept. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
70%
Fuha. Megnéztem a képeidet és nagyon aranyos, szép arcod van. De ez a ruha förtelmes! Nagyon unszimpatikus vagy ezen a képen és visszataszító. Én nem venném fel ezt a ruhát és neked sem kellett volna. Nagyon elrontottak vele téged. :( Pedig lehettél volna gyönyörű. Hiába vagy duci, ez a ruha mégjobban kiemeli a kritikus pontokat, lehetett volna egy sokkal előnyösebb ruhád is. Arról már ne is beszéljümk hogy a ruha önmagában is egy igénytelen f*s...
2013. szept. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
73%

Nem.

Se az, hogy fekete, se az, hogy elöl rövid, nem jön be.


Sok boldogságot!

2013. szept. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
21%
nagyon brutál és még jól is áll rajtad, bevállalnám
2013. szept. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
29%
Szóval akinek tetszik, mert egyéniség, hisz abban, hogy nem kell mindenkinek egyenfehérben házasodnia, akkor azt gyorsan le kell pontozni :) Fúúúújj, mennyi prűd, kielégítetlen menyasszörny :D Kérdező, szerintem tök jó volt a ruhád :)
2013. szept. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagyok prűd, kielégítetlen menyasszörny (egyébként is már 3 éve férjnél vagyok), de ez a ruha nekem sem tetszik. Nem a színe miatt,nem kell mindenkinek fehérben lenni, de ez egyszerűen közönséges. Ennél sokkal szebb, elegánsabb ruhában is lehettél volna "egyéniség".
2013. szept. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!