Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki volt az esküvői fotósotok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki volt az esküvői fotósotok? Mennyit kért? Mennyire tartjátok reálisnak a 70. 000 Ft? Reggeltől-éjfélig lenne jelen a fotós.

Figyelt kérdés

2013. szept. 27. 11:09
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
22%

" Miért kell ezt? Miért nem tudjátok beismerni, hogy nem értetek hozzá? "


én beismerem, hogy nem értek hozzá. Innentől kezdve nincs is szükségem az általatok profinak ítélt több100ezres munkára, hisz mivel nekem nincs hozzá érzékem, rálátásom, nem értek hozzá, nekem a 60ezres is ugyan olyan tökéletes.

Lehet, hogy neked nem, de nekem igen. És én vagyok a menyasszony, a megrendelő, akkor az a lényeg, hogy nekem tetsszen, nem??

2013. szept. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
61%
#51: Az a probléma, hogy megpróbálod a többieknek is megmagyarázni, hogy hülyeség a jegyes fotózás, hogy fölösleges az utómunka, hogy nincs szükség profi felszerelésre és a kérdésben említett ár reális, holott reálisnak kb. a fele stb. Neked elég, válaszd azt, ha tetszik amit csinál ajánld tovább, de ne illesd profi jelzővel se Őt se a felszerelését mert valótlant állítasz.
2013. szept. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
18%

hol írtam, hogy nem kell jegyesfotózás?? nekünk pl. lett volna, csak nem volt már időnk rá. Én nem beszélek le senkit semmiről, de rá sem!

Én csak annyit mondtam, miért nem lehet elfogadni, hogy nem mindenkinek tetszik ugyan az?? Én nem értek hozzá, nekem tetszik az olcsóbb is, mert ÉN nem látok különbséget! én a ruhákhoz értek, ott nyilván jobban meg tudom ítélni, hogy mi a profibb munka.


Nem értem, hogy ezért miért kellett lepontozni.

2013. szept. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
27%
sehol se írtam, hogy a miénk profi volt, vagy nem volt az, nagyon összekeversz egy másik hozzászólóval...
2013. szept. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
73%

"Én csak annyit mondtam, miért nem lehet elfogadni, hogy nem mindenkinek tetszik ugyan az?? Én nem értek hozzá, nekem tetszik az olcsóbb is, mert ÉN nem látok különbséget!"


Figyelj, ezzel semmi gond nincs, mindenki válassza a neki megfelelő/tetsző szolgáltatót, akár profi akár amatőr vagy hobbiszinten űzi az illető a mesterségét.


A gond azzal van (mint azt már többen írtuk), hogy ide írnak páran hogy nekik "profi" fotósuk volt 30.000-ért, vagy éppen a haver "jobbakat csinált" mint egy profi, vagy éppen hogy "minek 100.000 ft-ot kifizetni egy napra" - aztán kiderül, hogy a profi fotós egy hobbifotós nikon géppel, hogy a haver azt sem tudja mi az az exponálás, meg hogy a 100.000-et nem egy, hanem 10 napra fizetjük... és még ezután is háborognak, hogy akkor is nekik van igazuk, amikor egyszerűen hülyeségeket beszélnek.

2013. szept. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
Elnézést ha valakit összekevertem más válaszolókkal, ez a hátránya annak, hogy csak a százalékok alapján különböztetődünk meg.
2013. szept. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
0%

"a profi szó jelentése a magyar nyelvben a korábban a 68%-os válaszadó által megadott fogalom: törvényesen, adózva és főállásban végzi az adott mesterséget.

Semmiféle utalást nem tartalmaz a minőségre."


" itt jön a képbe az, hogy egyrészt tele van feketéző magukat profinak beállító amatőrökkel a piac akik 30-50e Ft-okért fotóznak esküvőket, alkalmatlan felszereléssel és szaktudással gyártják a szemetet"


Akkor jó skizofrénként vitatkozz magaddal egy picit.

2013. szept. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:

én vagyok a 68%-os, de az általad belinkelteket nem én írtam. Eszerint nem csak én vagyok itt ilyen százalékkal!

ha akarod, le print screen-ezem neked, hogy ezeket NEM én írtam!

2013. szept. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
#57: Csak a másodikat írtam én, de egyébként nincs a kettő között jelentésbeli ellentmondás. :)
2013. szept. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
Lám, tudunk ketten is ide írni ugyanazzal a százalékkal, pont ezért különböztetem meg a hozzászólás számával amikor egy-egy hozzászólásra válaszolok.
2013. szept. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!