Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki volt az esküvői fotósotok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki volt az esküvői fotósotok? Mennyit kért? Mennyire tartjátok reálisnak a 70. 000 Ft? Reggeltől-éjfélig lenne jelen a fotós.

Figyelt kérdés

2013. szept. 27. 11:09
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
78%

@Nem 2 milliós a gépe csak kb 300ezres a fényképezés a hobbija de nem ebből él ,bizony ingyen megcsinálta.@


Az még véletlenül sem profi gép, szóval ne állíts valótlan dolgokat. Az objektív többe kerül ennél egy profi gépre, nem hogy maga a gép.

2013. szept. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
41%

ha a kérdezőnek tetszik, márpedig biztos tetszik, ha gondolkodik rajta, akkor nem teljesen k-vára mindegy, hogy 300ezres, vagy 3milliós gépe van?? Annyira utálom, mikor megmagyarázzátok, hogy miért nem jó...

Ha neked tetszik, hajrá! Nem fogjátok paneloldalra ragasztani, hogy akkora nagyításban minden hibát észrevegyetek...

kérdésre válaszolva, kis faluban szerintem reális. Nekünk pécsi fotósunk volt, tavaly októberben volt a lagzi, 100%-ban meg vagyok/voltam vele elégedve, nálunk de. 10-től volt, a fodrászhoz jött, otthon készülődés, öltözés, kreatív, szertartás, csoportképek. Így fizettünk 50E ft-ot, kb. 500képet kaptunk retusálva DVD-n. Ha jött volna a lagzira is, úgy 60E-et kért volna. Ajánlottam egy itteni menyának, neki idén 110E-et mondott.

Képek:

[link]

2013. szept. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
55%

"Ha neked tetszik, hajrá! Nem fogjátok paneloldalra ragasztani, hogy akkora nagyításban minden hibát észrevegyetek... "


Remélem tudod, hogy egy 300.000-es és egy 3 milliós kép között nem a nagyítás részletessége az egyetlen különbség.

2013. szept. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos az alsó kategóriás iparos fotósok akik ilyen árakon dolgoznak, nem tudnak egyenletes teljesítményt nyújtani és attól, hogy van néhány sikerült(ebb) képük amit kitesznek egy kezdetleges weboldalra, még nem lesznek jó fotósok.Attól hogy a portfoliojukban szereplő képek tetszenek, koránt sem biztos, hogy elégedett lesz vele ha a saját esküvőjén fotóst próbálóbb körümények között meg elvérzik. Amúgy ha 50E-ből még adózik is mi marad neki?
2013. szept. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
16%

"a profi szó jelentése a magyar nyelvben a korábban a 68%-os válaszadó által megadott fogalom: törvényesen, adózva és főállásban végzi az adott mesterséget.

Semmiféle utalást nem tartalmaz a minőségre."


Szerintem neked több Mekk-mestert kellett volna nézned gyerekkorodban.

2013. szept. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem meg Mekk-Mester helyett tanulhattál volna, vagy forgathattad volna az értelmező szótárat. Úgy érzem mi azzal jobban jártunk. :)
2013. szept. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
5%
Most miért is lettem lepontozva?? Mert azt írtam, hogy úgy döntsön a kérdező, ami neki tetszik??? ja bocs, azt hittem, ez a lényeg
2013. szept. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
55%

Nekem tökéletesen megfelel a haver műve. nem értem ,látatlanban ,hogy pocskondiázhatod, a 300ezres gépe pont hogy magasan veri az átlag gépek tudását mert max 50-100ezret adnak egy fényképezőért. Nem kell ahhoz évekig iskolába járni hogy tudjon valaki fotózni. És mint írtam neki ez a hobbyja ,nem ma kezdte, csak nem ebből él.

Lehet felvágni a milliós gépekre de nem plakátfotóra kell hanem csak egy kis 20x15-ös papírra meg szgépre.

Ja azért ezerszer egyszerűbb a digitális ,mert van program amivel a digitális képeket úgy alakítod ahogy akarod, had ne linkeljek már olyan képtelen de valószerű képeket amit ezzel a programmal csináltak. Akár a házasulandó pár fejét is kicserélik ,hogy csak szakember veszi észre..Én kifejezetten kértem ,hogy ne legyen módosítás, mert az már a valóság elcsalása, nekem pont az tetszik ha nem művi és túl tökéletes egy kép! Nem szeretem ha más próbálja megmondani nekem mi a jó!

Meg csinálhatsz 3ezer képet sorozatlövésben míg filmessel volt 36 lehetőség aztán csere, ez nagy előny.

2013. szept. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
76%

"a 300ezres gépe pont hogy magasan veri az átlag gépek tudását mert max 50-100ezret adnak egy fényképezőért. Nem kell ahhoz évekig iskolába járni hogy tudjon valaki fotózni. És mint írtam neki ez a hobbyja ,nem ma kezdte, csak nem ebből él. "


Ő, nekem őszintén szólva fogggalmam sincs a fotózásról, de pl. a varráshoz értek szakszerűen. Minden művészeti vagy iparágban, minden irányzatban ÓRIÁSI különbség van a milliós profi/ipari és a párszázezres hobbigépek között. És ez bizony nem csak szakmabeli szemmel látható, hanem bármilyen igényes szemlélő is kiszúrja.


A fotózás ugyanúgy egy szakma, mint teszem azt a cipőkészítés. Lehet az utóbbit is "tök régóta hobbiként csinálni" és "tökre elég lehet amit a haver készít", csak aztán ne csodálkozzunk, ha a cipő talpa 2 viselet után leszakad, mert otthon meg az internetről tanulta meg (hibásan) hogyan is kellene. Ugyanígy a fotózás is egy évekig tanulandó, majd még évtizedekig tökéletesítendő mesterség, hobbi szinten SOHA nem fog senki olyan eredményt elérni, mint valaki, akinek ez a foglalkozása (szerintem). Lehet, hogy neked marhára megfelel, csak közben más meg épp szörnyülködik a képek felbontásán, beállításán, megvilágításán, stb. És nem azért, mert épp az ízlése más (ami profiknál is megesik), hanem mert egyszerűen egy igénytelen kaki.

2013. szept. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
63%

U.i.: a tortasütéshez sem kell évekig cukrásznak tanulni, csak hobbiból így fog kinézni:

[link]

és nem így...

[link]

2013. szept. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!