Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi alapján választottátok ki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapján választottátok ki, hogy hol tartsátok meg az esküvőtöket, lagzitokat? Jó döntés volt?

Figyelt kérdés
Mennyibe került az étel/ital fogyasztás? Hányan voltatok?
2013. okt. 1. 17:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Miért 0%-os a válaszom?


Légyszi írja már meg valaki miért nem hasznos....


Köszi!

2013. okt. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
5611 vagyok. Én is roppant kíváncsi vagyok, hogy miért csak 34%-ban hasznos a válaszom?
2013. okt. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
*5/11
2013. okt. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Figyi a tied legalább 34%-ban hasznos....:D:D:D:D:D
2013. okt. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
az alapján, hogy a párom szülőfalujában volt több rokon, mégis csak falusi, könnyebb volt az én pesti rokonaim elhelyezése. Bár utólag kiderült, ez sem ment simán. Nem azt mondom, hogy megbántam, de a végén majdhogynem többen voltak pestről, mint a helyiek, tehát olcsóbb lett volna, ha mégis pesten tartjuk. Ettől függetlenül nem bántam meg, gyönyörű helyen voltunk. Egy rendezvénytermet béreltünk, 50.000 Ft volt, a kaja, ha jól emlékszem 8200 Ft között mozgott, ebben volt, sör-bor, welcome drink és pezsgő, korlátlan üdítő ásványvíz és kávé, illetve volt a pia, ha jól emlékszem, arra 39.000 ft körül költöttünk. + a süti, az 58.000 Ft körül volt, de ebben benne volt a torta, a 6 féle aprósüti is, de rengeteg maradt. Kb 55-en voltunk végül.
2013. okt. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!