Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A barátok legénybúcsút akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátok legénybúcsút akarnak szervezni vőlegényemnek, de mi nem akarunk ilyet, hogy értessük meg velük normálisan, harag nélkül? Nektek volt? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés

2013. okt. 25. 15:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
46%

Tudod, ez olyan mint az érettségi bankett. Nem kell, minek, van jobb program stb. De jó lesz rá visszaemlékezni 10-20-30 év múlva.


Legalább tényleg egy páran összeülhetnének koccintani.

2013. okt. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
64%

Mondjuk nem tudom, milyen barátok, ha annyira nem ismerik a vőlegényedet, hogy nem tudják, őt az ilyen buli nem érdekli.

Nekem nem szervezett senki lánybúcsút, mert ismernek.

2013. okt. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
25%

"MI ez a királyi többes?

Legénybúcsúról van szó és nem legény és leánybúcsúról."


Talán azért, mert ha tényleg táncosnős lenne a buli, az őrá is tartozik. Én se mondanám, hogy "chippendale táncost akarok és a vőlegényem ne szóljon bele".

2013. okt. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
81%

"Talán azért, mert ha tényleg táncosnős lenne a buli, az őrá is tartozik. Én se mondanám, hogy "chippendale táncost akarok és a vőlegényem ne szóljon bele"."


Legénybúcsúról volt szó eddig, ez nem jelent egyet a táncoslányokkal...még a részletekbe sem mentek bele...

2013. okt. 27. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
75%

Nekünk pont így volt!

A most már férjem nem akart legénybúcsút,és a kedves barátinak nem akarták megérteni!

Végül azt mondta nekik a párom,hogy oké csináljanak de ő nem lesz ott! :D

Végül megértették nagy nehezen! :)

2013. okt. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
19%
Ezt felnőtt emberek elég klasszul tudják kezelni általában. Ha van is táncosnő illetve pénzért bizonyos szolgáltatásokat nyújtó hölgyemény az leginkább a többiek szórakozását szolgálja, mivel a vőlegénynek ugye "már úgyis mindegy" elég hülyén néz ki ha lefektet valami prostit a legénybúcsúján (értelmes férfi ilyet azért nem csinál). Az meg, hogy berúgnak mint a malac és valaki a társaságból hazaviszi a "táncosnőt", szerintem simán belefér egy legénybúcsúba. Mondjuk ha 6/7 nap dolgozik akkor ez tényleg necces, viszont akkor ezt meg kell értetnie a barátaival is.
2013. okt. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!