Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nekem már nincs apám a nagypap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem már nincs apám a nagypapám meg most halt meg nemrég eddig ő töltötte be nálam az apa szerepet a nagymamám lesz az én "örömanyám" az esküvőnkön nem fog rosszul kinézni hogy a koszorúslányok után teljesen egyedül vonulok be a templomba?

Figyelt kérdés
Lehet így egyáltalán templomban esküdni?Vagy hogy szokták ezt ilyenkor megoldani,kivel?
2013. okt. 25. 15:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet. Ha ő elvállalja, miért ne? Az a lényeg, hogy valaki átadjon a férjednek :)
2013. okt. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi ketten vonultunk be, hasonló okokból.
2013. okt. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
65%

Vonulj a Pároddal...

vagy karolj a lányokba..

vagy a kislányokkal kézenfogva

basszus itt sírok a kérdéseden...

Nincs egy nagyon jó barátod?

2013. okt. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen jó enne anővéred férje is :)
2013. okt. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de ugy gondolom ezek alapján hogyha egyedül nem akkor inkább a párommal mást nem érzek annyira közelinek hozzám hogy felkérjem őt erre!
2013. okt. 26. 16:14
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Jól teszed :)

ilyet is láttam már és nagyon szép úgy is :9

Sok boldogságot

ha arra kerül a sor engem a legjobb barátom fog kísérni..

2013. okt. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Vagy akkor a vőlegénnyel, vagy sehogy. Templomi esküvőn sem kötelező vonulgatni.
2013. okt. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!