Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért ilyen képmutatóak sokan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen képmutatóak sokan?

Figyelt kérdés
Több kérdést és válaszokat is elolvastam itt és teljesen megdöbbentem. Ugyanazok az emberek lehurrognak valakit, mert nem akar lagzit. Kioktatják, hogy a lagzi nem a vendégek lenyúlása, mivel mindenki szívesen ad ajándékot. A másik kérdezőt meg azért oltják, mert mondjuk csak egy egyedi, de kreatív ajándékra futná neki. Hogy is van ez? Ti értitek ezt?

2013. nov. 6. 15:39
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ez nem képmutatás. Ha egyszer kipróbálnánk, hogy kitalálunk egy problémát, és feltesszük nagyobb időeltéréssel más szemszögből, akkor is támadnának.


Akármiről szól a kérdés, mindig nekimennek a kérdezőnek. Kevés van, aki próbál higgadtan tanácsot adni, empátiát használni.


Szerintem ez azért van, mert a legtöbb ember itt adja ki magából azt, amit napközben nem mer. Nem mer konfrontálódni a főnökével, a kollégájával, a házastársával, a szüleivel... itt ez mind kijön névtelenül.

2013. nov. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
2013. nov. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
58%
Azért csinálják ezt, mert unatkoznak, nincsenek barátaik és itt cseszik el az idejüket.
2013. nov. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
12%

De persze, te, Kérdező, te aztán nem vagy képmutató, sem önző, sem ostoba - mindig csakis mások...


Na, ha már személyiségproblémákról beszélünk, akkor ne tessék szamárságot beszélni. Paranoiának hívják azt a jelenséget, amit pl. a Kérdező produkál, amikor a semmiből jeleket állapít meg tutira, és olyan ok-okozati viszonyokat kreál, amelyek mögött sok esetben SEMMI sincsen, nemhogy bárminemű kapcsolat. Értsd: te ugyanannak az embernek látod ezt vagy azt a válaszadót, pedig semmi sem bizonytja, hogy így is van. Még a kiírt nicknév sem.


Sok ember van, aki képmutató. De úgy látom, csak nagyon kevesen ismerik a valódi jelentsét a szónak. Tessék szépen utánanézni.

2013. nov. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
itt is megjelentek :D
2013. nov. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Következő: aki kötekszik az témától függetlenül beleköt abba amibe tud. Aki nem kötekszik az pedig értelmesen szól hozzá mindenhez. Az ritka hogy egy ember hol kötekszik hol nem. Aki hülye az folyamatosan hülye. Vagy tán ismeri valaki a váltóhülye fogalmát?
2013. nov. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ja kettes válaszoló, amit írtam, személyiségzavar, ez pszichiátriai eset. Az a pszichiátriai eset ami akadályozza a napi megélhetésünket. A nárcisztikus személyiségzavarban szenvedő ember azonban áttörtet mindenkin, legázolja akit tud s fényes karriert fut be. Neki nem igazán lesznek anyagi gondjai. A betegsége nem akadályozza a hétköznapi életben.
2013. nov. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
* izé ez nem pszichiátriai eset. na, beszélek össze vissza, már én is hozzáhülyültem az itteni többséghez.
2013. nov. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Egy kérdésre sokféle válasz van, én azon lepődnék meg, ha egyforma válaszok születnének egy helyen.

Ezen az oldalon sokféle ember osztogat tanácsokat. Életkorban, tapasztalatban, mentalitásban és műveltségi szintben is különböznek, tehát a legjobbtól a legnagyobb hülyeségig előfordulhat bármi.

Ha egy ember azonos kérdésre változóan reagál... hát kicsit furcsa, valóban pszichés gondokra utal. Meg kell szokni, hogy ez egy teljesen nyitott felület mindenki számára, tehát "mindenki" itt van. Engem időnként a kérdések vágnak falhoz:-)Azokból nagyon jól meg lehet tapasztalni, hogy mennyire változatos az itt jelenlévők összetétele.

2013. nov. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!