Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan védjük meg magunkat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan védjük meg magunkat?

Figyelt kérdés
Mindketten 23 évesek vagyunk, 6 éve vagyunk együtt, 4 éve együtt élünk (egyetemre járunk). Szeretjük egymást!!! Elhatároztuk, hogy nyáron összeházasodunk. Mindenkitől csak azt kapjuk: "Jajj, ilyen fiatalon!" "Majd megbánjátok!" "Csak 6 év után???" Mit lehet erre (udvariasan) mondani??? Szerintetek is így van? Ciki ilyen fiatalon? (Kíváncsiak vagyunk.)
2009. nov. 16. 21:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Vannak nálatok fiatalabb családanyák.
2009. nov. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagytok hozzá fiatalok, és ráadásul már jó rég óta együtt vagytok. Nem is értem, mi a gond.
2009. nov. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Csak 6 éve ismeritek egymást." Szerintem amelyik pár két évnyi ismeretség után még nem tudja, mihez kezdjen egymással, mit akar egymástól az életben, az a kapcsolat nem fog működni.


Miért bánnátok meg? Mitől lenne más a kapcsolatotok, ha összeházasodtok? Csak egyvalamiben: az elköteleződésben.


Udvariasan azt lehet erre mondani, hogy ez a ti életetek, a ti döntésetek, és ahogy ti sem nyilvánítotok véleményt mősok házasságáról, nektek sem hiányzik mások véleménye.


Az más, ha úgy látják, hogy nem vagytok egymáshoz valók. ha akár egyvalaki is így gondolja a családból vagy a baráti körből, arra oda kell figyelni, mert lehet, hogy többet lát, mint ti, szerelemtől elvakultan. De egyébiránt 23 évesen nem vagytok fiatalok a házasságkötéshez, és ha eddig is együtt éltetek házasság nélkül, akkor ez után is együtt élhettek házasként. Nem változik semmi, csak jobb lesz tőle.

2009. nov. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

fura, hogy ilyeneket mondanak nektek. Mi 25/L és 26/F vagyunk. májusban lesz 2 éve hogy együtt vagyunk, de már egy éve mindenki azt kérdezi mikor jöhet a lagziba, pedig én még csak most fejezem be az egyetemet. A párom pedig munaknélküli. Igaz már 1 éve együtt lakunk a szüleimnél.


Szóval nálunk fordított a helyzet, anyósom meg már unokázni szeretne.. igaz az én szüleim még nem nagyon akarnak nagyszülők lenni. ők azt mondják még ráérünk

2010. márc. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!