Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Római Katolikus Keresztény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Római Katolikus Keresztény vallás esetén mit takar pontosan a jegyes oktatás? Mi a teendő, mik a kötelezettségek ha csak az egyikünk van megkeresztelve?

Figyelt kérdés
2007. okt. 5. 14:42
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Ha az egyiktek van megkeresztelve azt a pap templomba meg se esket!Eloszor meg kell keresztelkedni,bermalkozni baris felenk ez a szokas!de kulomben papja valogatja!

A jegyes oktatas az nem nagy dolog ,mikor en eskudtem nekunk is menni kellett (18 eve)elbeszelgettunk a pappal semmi kulonos (a mi papunkat inkabb a falu pletykajja erdekelte,meg az eskuvoi lakodalmi teendok stb)ugyhogy ezt is papja valogatja!mar elnezest kerek az erintettektol ,de ez igy tortent!

Hallottam mar olyat is hogy a pap eskuvo elott heten ,egyik mise utan megkeresztelte a leendo volegenyt vagy menyasszonyt,mikor mar nem volt senki a templomba!meglehet beszelni szerintem ezt minden pap megerti!

nem kell izgulni!sok boldogsagot!!!

2007. okt. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!