Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek furcsa lenne, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek furcsa lenne, ha ugyanazon a napon lenne az esküvőm, mint unokatesómnak 6 éve?

Figyelt kérdés
Nekik 2009.06.20.-án volt az esküvőjük, mi meg ugyanerre a napra tervezzük 2015-re. Nem tudom, hogyan reagálnak majd rá, de ez a legjobb dátum amit találtunk párommal és végre mindkettőnknek tetszik. Van más potenciális időpont is, de ebbe szerettünk bele :) Tartok tőle, hogy unokatesómék megsértődnek, mert hogy az az ő Nagy Napjuk és a felesége amúgy is szívére vesz sokszor piti dolgokat is. Persze tudom, hogy sok száz pár tarthatja akkor, de családon belül nem furcsa?
2013. dec. 29. 17:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi köze hozzá, esetleg akkor reklamálhatna, ha a testvéred, de én még akkor is túlzásnak tartanám.


Akinek ez a legfontosabb a házasságban, azzal nagy bajok vannak!

2013. dec. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem,én biztos nem szólnék. Azért az már nem tegnap volt.
2013. dec. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda gondok. Inkább lehet, hogy családon belül még kifejezetten jópofának is tartanák.
2013. dec. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A férjemmel annak idején 16-én jöttünk össze, 16-án volt az eljegyzésünk és 16-án volt az esküvőnk.:) De eszembe nem jutott, hogy ez bárkinek is szemet szúrna.:)

Ha egyszer úgy jött össze, akkor úgy jött össze. Kár ezen problémázni, hogy mit gondolnak mások. Szerintem.

2013. dec. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Ha azzal vezeted fel nekik, hogy mivel ök nektek az álompár, ezért úgy gondoljátok, hogy az azonos dátum nektek is jó elöjel lesz a házasságotokra nézve.

Igy nem hiszem, hogy megsértödnek.

Ha meg mégis, akkor az az ö bajuk, nem foglalkoznék vele többet.

2013. dec. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Szerintem is inkább jópofa lenne, legalábbis ellenkező esetben nekem még tetszene is, hogy az unokatestvérem is akkor házasodik. Csak már ismerem őket annyira, hogy tudjam nem biztos, hogy értékelni fogják. Ettől függetlenül szinte biztos, hogy marad az időpont, ha nem tetszik nekik, maximum nem jönnek el.


Köszönöm a válaszokat!

2013. dec. 29. 17:25
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Aki ezen megsértődik, az abszolút nem normális...

Én speciel nem is emlékszem, melyik napon házasodott az unokanővérem (aki amúgy kb. második nővérem, annyira közel állunk), nem foglalkozom ilyen hülyeségekkel.

2013. dec. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszerűen úgy mondanám el,hogy nem is tudnám mikkor volt nekik.

Én csak tavaly voltam esküvőn mégsem tudom pontosan mikkor volt,nem hogy egy 2009-es.

2013. dec. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel nincs gond, nem értem miért kellene hogy ez probléma legyen! Sok Boldogságot!
2013. dec. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük. Én biztos meglepném őket valamivel, egy tortával pl. a házassági évfordulójukra. Mi is ezt tettük, volt házassági évforduló is szülinap is az esküvőnk napján, nagyon meghatódtak tőle :)
2013. dec. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!