Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ez normális viselkedés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális viselkedés?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva ki vagyok akadva. A vőlegényemet nem érdekli semmi ami az esküvő szervezéssel kapcsolatos. Még öltönye sincs, hiába faggatom különböző témákkal mindent rám hagy. Ennyire nem érdekli őket ez, vagy mi van.


Pedig már csak 5 hónap van hátra



2013. dec. 30. 16:19
1 2
 11/18 anonim válasza:
69%
Szerintem 5 hónap az még bőven elég mindenre (azaz remélem, mert nekem 4 hónap múlva lesz az esküvőm..és még semmi nincs meg konkréten csak ötletelgetünk)Szóval szerintem majd őt is elkapja az "esküvői láz", de 5 hónap az még sok (főleg öltönyre) és ha már régóta ez a téma, akkor már besokalhatott..én lány vagyok és még nem aggódom, a férfiak pedig..ők ezen szerintem sokkal kevésbé aggódnak..nekik szerintem (vagy remélem) az a fontos, hogy elvegyék álmaik Nőjét pizsamában, vagy zsákruhában..
2013. dec. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
86%
Ha az esküvőt ugyanúgy akarja, mint te, akkor ne aggódj. Nem minden pasit villanyoz fel annyira a lagziszervezés. 5 hónap pedig még nagyon sok. Nekem februárban kérte meg a férjem a kezemet és júliusban volt az esküvő. 5 hónap szervezésbe az ég világon minden belefért.
2013. dec. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem abszolut normális. Gondolj bele mi lenne,ha az is téma lenne köztetek,hogy mondjuk Ő rózsaszín virágokat akar Te pedig lilát.Na ehhez mit szólnál,mikor Te szentül lilát terveztél/szeretnél? De gondolj inkább a fekete-fehét kontrasztra,így ezek a legnagyobb ellentétek. Ha ilyenekben lennétek emiatt (fekete-fehérben elképzeléseitek ütköztetéseiben) nem hiszem,hogy örülnél. Tehát még jóó,hogy nem ilyen szerintem. Ő egy férfi és ennek megfelelően viselkedik. Persze kivételek mindig vannak.
2013. dec. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
13-as, el vagy tévedve szerintem...
2014. jan. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Gondolom Te vagy a 8-as.De ez mindegy is.Tudod,van akinek egyáltalán nem fontos az esküvő illetve a lagzi,meg a felhajtás.Vannak emberek,akiknek szerencsére a körítés nem lényeges,merthogy szerintem (sem), nem ez a lényeg, de még csak nem is fontos.:) Egy kicsit férfias gondolkozású 25/N vagyok,13-as voltam.
2014. jan. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Tökjó, hogy mindenki le lett pontozva aki nem görcsöl rá egy évvel előtte az esküvőre...

Sok boldogságot Kérdező, nyaggasd csak a pasidat, de szerintem meg fogja unni...

2014. jan. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Jó a helyzetfelismerésed 13-as! :)

Én ezzel a mondatoddal nem tudok egyet érteni:

"Ő egy férfi és ennek megfelelően viselkedik. "

Ez nem reális.

Ő sz*rik az egészbe, és ennek megfelelően viselkedik...

Ez már hihetőbb.

Én nem hiszek ebben, hogy férfi-nő...egy férfinek nem kell érdektelennek lennie, csak mert férfi. Azt megértem, hogy Ő a Kovács Géza, akit nem érdekel az esküvő...de nem azért mert férfi.

Továbbá akkor azt sem értem, akit nem érdekel, az minek megy bele az esküvőbe??? Házassághoz nem kell egyáltalán. De ha már elkezdi egy PÁR szervezni, akkor vegyék ki tisztességgel a részüket, ne csak az egyik vesse bele magát a szervezésbe. Nem egyszerű, és sok helyzetben idegölő munka egy kisebb esküvő szervezése is. Egyedül elég nagy szívás...és ha ebben sem lehet számítani a társunkra, akkor másban majd hogy is várjuk???


Kifogás persze, mindig mindenre van!


25N (ha valaki, akkor én igazán férfias vagyok, de reális is)

2014. jan. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Véleményem szerint (egy-egy kivételt leszámítva) az esküvő szervezése nem köti le teljesen a férfiakat, ez inkább a nők lételeme. :-) A mi esküvőnk is 5 hónap múlva lesz. A szervezést illetően nálunk sem ment minden felhőtlenül (eleinte). Egy kicsit én is egyedül éreztem magam a szervezésben. Nem akartam ráeröltetni semmit,(mert annak nem láttam értelmét) viszont szerettem volna ha partner benne és a főbb döntéseket (zenész, helyszín, ...) ketten hozzuk meg, ezért én megpróbáltam higgadtan megbeszélni vele ezt az egészet, jeleztem neki, hogy engem bánt az, hogy ő nem mutat különösebb érdeklődést az esküvő szervezése kapcsán, pedig ez a kettőn napja (nem csak az enyém!!!). Az én páromat leginkább az anyagiak aggasztották (mint kiderült) ... viszont szép szóval, érvekkel lehetett hatni rá, azóta sokkal érdeklődőbb lett a témát illetően. Mi már megvettük neki az öltönyt, keresi a házipálinkát az esküvőre ... :-). Olyan dolgokban segít leginkább szívesen, melyek közelebb állnak hozzá. Azt nem vártom el tőle, hogy a pl.: a meghívó, a díszítés, ... színeiben segítsen, inkább csak abban, hogy stílusában mi az, ami neki is tetszik ... . Nem vagyunk egyformák, az, hogy ki mekkora részt vállal a szervezésben az nagyban függ attól is szerintem, hogy ki milyen személyiség. Próbáld meg hasonlóképpen megbeszélni vele, hátha neked is sikerül célt értned. :-)
2014. jan. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!