Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Megharagudnál a gyerekedre ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megharagudnál a gyerekedre ha nem jelentené be az esküvöt?

Figyelt kérdés
A párommal együtt élünk, szeressük egymást, babát várunk, jól megvagyunk. A rokonokkal nem az igazi a kapcsolat, igazábol nincs olyan rokon akit szivesen latnék az esküvön. A párommal azon gondolkodunk, hogy összeházasodnank, de a családnak csak utólag szólnánk. én 23, ő 26. Szerintem anyukája ki fog borulni :/
2014. jan. 6. 05:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mi előre bejelentettük, hogy lenne esküvő, egy részről csak kifogások érkeztek, hogy miért ne házasodjunk. Így úgy gondoltuk, tehetnek egy szívességet. Megmondtuk mindenkinek, hogy lesz esküvő, majd valamikor, de majd szólunk utólag. Így is lett, szertartás után elmentünk ebédelni a tanúkkal, azután elküldtük az SMS-eket, amiben leírtuk, hogy örök hűséget fogadtunk egymásnak.

A kifogásos-része a családnak azóta vérig van sértve, a többiek nem is nehezteltek egyáltalán.

2014. jan. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Egy saját történettel tudnék szolgálni. Egyik unokatestvérem már évek óta Németországban élt a párjával, feledésbe is merült, hogy valaha is szeretnének összeházasodni. Különböző okok miatt még is úgy döntöttek, hogy összekötik az életüket és erről senkinek nem szóltak. 2 tanúval összeházasodtak és kész. A szülőknek küldtek haza egy-egy táviratot, hogy "összeházasodtunk" és pár fényképet is küldtek. A lány anyukája elmondása szerint egész este zokogott és még másnap is könnybe lábadt a szeme. Szereti a lányát és nyilván jól esett volna neki, ha lett volna lehetősége eldönteni, hogy szeretne-e ott lenni a lánya esküvőjén, még ha csak egy fél órás ceremónia is volt. Ugyanakkor mosolyogva gratulált a lányáéknak telefonon előttünk, mert elmondása szerint mit is tehetne? Az egyik szeme sírt, a másik nevetett. Én ilyennek nem tenném ki a családomat!
2014. jan. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Értem, hogy nem jó a kapcsolatotok velük, de azért mégis csak a szüleitek. Felnevezltek benneteket stb. Szóval azért ennyit megérdemelnek, hogy legalább tudjanak róla. Ezt úgy írm, hogy nekem sem mindig felhőtlen a kapcsolatom anyummal. Ha szülő lennék, akkor biztos rosszul esne.
2014. jan. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
En nem haragudnek, mivel nalunk is felmerült, hogy csak utolag mondjuk meg. Szerintem a hazassag ket ember dolga, raadasul a menyasszony es a völegeny vallarol rengeteg feszültseget levesz, ha csak a lenyegre koncentralhatnak es nem azzal vannak elfoglalva, hogy ki hogy erzi magat es mit csinal az esküvön. Megertem azokat is, akiknek rosszul esik. Meg lehet csinalni a polgarit ehhez elöbb, es esetleg kesöbb a templomit, ahova mar meg lehet hivni több embert is.
2014. jan. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!