Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőn, ha a vendégseregben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőn, ha a vendégseregben igen sok az ország másik feléből érkező, akkor, ha pl a menyasszony vendégei, akkor a menyasszonyékak kell állni a szállásuk költségét vagy a vendég fizeti?

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 20:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
53%

2.vagyok

Én nem értem, ezt a ki mit fizet. Közös kasszán vagyunk évek óta, közösen gyűjtöttük össze az esküvőre a pénzt, és ebből fizetünk mindent, függetlenül hogy kinek hány vendége van.

2014. jan. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
34%
Mert nálunk úgy lesz fizetve, hogy: 1/3-át a szüleim fizetik, 1/3-át a párom szülei és az utolsó harmadot pedig mi. Mert nincs annyi pénzünk, hogy mi fizessük az egészet. Ezért van úgy, hogy mindenki a saját vendége után fizet.
2014. jan. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A mi esküvőnkön mi mindenkinek kifizetjük a szállást. Elég messziről jönnek és így is sokba fog ez nekik kerülni. Persze nekünk is,de egyszer van ilyen :)
2014. jan. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
12-es vagyok. Most azért miért kellett lepontozni, mert mi nem tudjuk az egész esküvőnket állni?? Hát ez vicc. A szülők maguk ajánlották fel, hogy ne aggódjunk a költségek miatt, segítenek nekünk amiben tudnak. Ők azért fogják ezt így fel, mert anno nekik is fizették a szüleik az esküvőt. Nálunk ez családi hagyomány és azért, mert nekünk segítenek a szülők, azért nem értem, miért kell lepontozni. Nem tudom, hogy itt milyen felfogású emberek vannak, de ez annyira fura, hogy elítélik azt, ha a szülő segít. Nekem is ha gyerekem lesz, számomra teljesen természetes lesz, hogy majd állom az esküvőjét, pont azért mert én is ezt tapasztaltam a szüleimtől.
2014. jan. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

11.vagyok

12-es ne húzd fel magad, én azért lettem lepontozva, mert mindent mi fizetünk. Ki érti ezt? :)

2014. jan. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Köszi 15-ös és igazad van. :)
2014. jan. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!