Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szólnátok, ha a menyasszon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a menyasszony ilyesmi ruhában lenne a polgári szertartáson?

Figyelt kérdés

[link]


A ruha a modellen rövidebb, valóságban kb. térd fölött egy ötcentivel végződhet.

Fehér szaténblézerrel viselné.

Szűkkörű lenne az esküvő.


2014. jan. 9. 22:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
47%
Ez egy szep nyari ruha, nem illik hozza harisnya!!
2014. jan. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nagyon aranyos. Azt írtad, nem lesz templomi esküvő, és a polgári is szűkkörű lesz. Nem mindenki szereti/ vagy engedheti meg magának a habos-babos szalonból kölcsönzött esküvői ruhákat. Olyan is van aki kosztümben megy polgári esküvőre. (bár inkább idősebb generáció)

Ha jól áll a menyasszonynak, és tetszik neki, akkor szerintem jó választás.

2014. jan. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Oldjuk meg a problemat,van egy egyszer hasznalt gyonyoru szolid menyasszonyi ruham,eladom kedvezmenyesen:) ha kell kuldok fotot
2014. jan. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon szép ruha, szerintem nyugodtan felveheti a menyasszony: )
2014. jan. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
49%

Szép :)

Szerintem mindenképpen testszínű, vékony, minta nélküli harisnyát vennék hozzá. Imádom a mintásat, de esküvőre nem elegáns.

2014. jan. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ahogy az értékeléseket nézem, valaki már megint partizánkodik. Én mindenkinek zöld pacsit adtam.


12-es!

Pont ezért gondoltam erre (vagyis ilyesmire), mivel egy blézerrel teljesen kosztümszerű. Nem dekoltált, nem kihívó (nem is lenne mellem hozzá). Játékos, aranyos és jobban áll nekem ez a fazon, mint egy ceruzaszoknya aljú hagyományos kosztüm.


A földig érő ruháktól pedig azért tatok, mert 1) 158 vagyok és egy olyan még inkább összenyomna, 2) az egyenes szabású előnytelen rajtam (körte alkat) és ami kellően A-vonalú, azt túl soknak érezném egy max. 10 fős szertartáshoz.


Vivien92,

nem ígérhetek semmit, de kíváncsiságból szívesen megnézném. Privátban el tudod küldeni a képet (képmegosztós linket)?

2014. jan. 10. 12:16
 17/22 anonim ***** válasza:
Gyönyörű a ruha, és térdig érő hosszban még elegánsabb is. Szűk körű esküvőre tökéletes, ha nem akar nagy ruhát a menyasszony.
2014. jan. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Szerintem szép és a leírásaid alapján neked ez jól állna. Esetleg kia apró virágokat még a hajadba.... a csokor is lehetne valami egyszerű, sok apró barackszínű rózsa...
2014. jan. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép, nekem tetszik. Tökéletes választás egy szűk körű esküvőhöz. Én testszínű, fényes harisnyával venném fel, fehér cipővel.
2014. jan. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
46%
Ja és ha nyár, ha nem nyár, a harisnya mindenképp kötelező ilyen alkalomra! (előző voltam)
2014. jan. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!