Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha a párod 5 év után azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod 5 év után azt mondja neked, hogy ki kell érdemelned azt, hogy feleségül vegyen, és ezt azzal tudod elérni, hogy?

Figyelt kérdés
lefogysz, akkor te ehhez mit szolnál? Igazábol az érdekelne, hogy szerintetek ha egy férfi igazán szeret egy nőt, akkor ilyen feltételekhez köti azt, hogy feleségül vegye? Ez normális dolog?
2014. jan. 16. 13:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Te jó ég. Tőlem is kért ilyet anno az exem, de ez szerintem egy akkora hatalmas nagy bunkóság...nem véletlenül lett az exem. Szerintem ez nagyon nagy sértés és azt mutatja, hogy nem szeret igazán, sőt, nem is tisztel.
2014. jan. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%
Ja és ha szülsz és meghízol, akkor mi lesz? Elválik tőled?
2014. jan. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
75%

Milyen volt,amikor megismerte a nőt?

Ha eleve kerekebb volt, akkor egyáltalán nem értem,hogy miért lett annyira fontos,hogy vékonyabb legyen!

De már eleve,ha feltételhez kötnek egy lánykérést, hát....

2014. jan. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%

Ilyen emberhez szerintem ne is akarj hozzamenni aki szeret az ugy szeret ahogy vagy .

a feltetelekhez kotott szeretet rovid eletu..

2014. jan. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%

Lehet, hogy csak annyit válaszolnék ekkora bunkóságra, hogy felesleges fogynom, mert ahhoz hogy igent tudjak mondani, legalább 10 cm-rel hosszabbat kell hogy növessz. Arra meg reális esélyt nem látok.


Amúgy nem, nem normális dolog.

2014. jan. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem pont az ellenkezőjét kérte,én nagyon sovány voltam sokáig,betegség miatt,orvosi segitséggel sem tudtam hizni,örültem ha szinten tartottam magam.Pár éve az akkori pasim nekem azt mondta,vagy meghizok normális alkatura,és legyen mellem-fenekem is,vagy vége.Már nem láthatta hogy meggyógyulok,kitettem a szűrét,engem ne azért szeressen valaki mert 40 vagy 80 kiló vagyok.

A férjem még nagyon soványan ismert meg,ő járkált velem orvoshoz,megtalálták mi az okozója,most sem vagyok duci,de végre egészséges vagyok.

2014. jan. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
92%

Mikor mi összejöttünk a férjemmel, vékony voltam, aztán híztam jó 10 kilót. Abban az időszakban házasodtunk össze, akkor már együtt jártunk 6-7 éve.

Pár éve megint lefogytam, és ez nagyon tetszik neki, mondta is, hogy így jobban tetszem neki, elhízva nem annyira tetszettem már.

Ha feltétel lett volna a fogyás az esküvő előtt, nem mentem volna hozzá. Szakítottam volna, azután lefogyok;)

2014. jan. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
80%
Én biztos nem állnék neki fogyókúrázni.Ha szeret így is úgy is kellenék neki.Ez csak egy ócska kifogás a pasitól.Kissé burkoltan közölte,hogy nem vagy neki a nagy ő.
2014. jan. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
53%
Attól függ, milyen voltál, amikor összejöttetek. Ha akkor voltál 50 kiló, most meg 120, akkor jogos.
2014. jan. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Akkor sem voltam vékony, most tízzel vagyok több. A nagy kérdés: ha már gyerek is van, hogyan lehet helyrehozni még a dolgokat, hogy a sok, ezirányú megjegyzése ne maradjon benne m tüskeként, és mérgezze meg végképp a kapcsolatunkat? Ha lefogyok, akkor vajon minden a helyére kerül majd? Vagy akkor lesz majd egy újabb kifogás?
2014. jan. 16. 13:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!