Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha a párod 5 év után azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod 5 év után azt mondja neked, hogy ki kell érdemelned azt, hogy feleségül vegyen, és ezt azzal tudod elérni, hogy?

Figyelt kérdés
lefogysz, akkor te ehhez mit szolnál? Igazábol az érdekelne, hogy szerintetek ha egy férfi igazán szeret egy nőt, akkor ilyen feltételekhez köti azt, hogy feleségül vegye? Ez normális dolog?
2014. jan. 16. 13:44
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
85%
Hát ha sok ilyen megjegyzése volt, az nagyon gáz és ha összeházasodtok, az rosszabb lesz. Minek szültél egy ilyennek gyereket, aki sérteget és feltétellel szeret? Ne házasodjatok össze, mert azzal NEM FOG HELYREJÖNNI SEMMI, sőt, csak rosszabb lesz, mint volt és tuti válás lesz belőle.
2014. jan. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 Shai-Hulud ***** válasza:
84%

Mi az, hogy ki kell érdemelni???

Mond neki, hogy egy ilyen beszólás után sok dolog van, amit neki is ki kell érdemelni.

Aztán majd verheti egyedül.

...mármint a fejét a falba...

2014. jan. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Ezt csak úgy tudod meg, ha elkezdesz fogyózni. Egyébként nagyon csúnya dolog, amit a párod csinál. Mivel már van egy kisgyerek, nem mondom azt, mint a többiek, hogy dobd ki, mert nem csak téged érintene.

Én leülnék vele beszélgetni. Elmondhatnád neki, hogy mérhetetlenül rosszul esik, ha megjegyzéseket tesz az alakodra. Mivel szereted, és szeretnél tetszeni neki, megpróbálsz fogyni, de akkor ő megjegyzések, meg feltételek helyett inkább bíztasson, akkor könnyebb.

2014. jan. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
32%

Már nem azért, de az hogy egy párkapcsolatban a feleknek vannak elvárásaik a másik féllel szemben, ez miért olyan meglepő??


Akkor mostantól én meg nem fogok fürdeni, mert ha szeret akkor viselje el? Vagy mostantól akkor nem mosok fogat? Vagy elkezdek drogozni? Vagy netalántán baromi kövérre felhizlalom magam, és ha ezt szóváteszi akkor elküldöm a sunyiba, mert nem szeret?


Itt szerintem egyáltalán nem az a lényeg hogy ledagadtozta, hanem az hogy látja hogy nem előnyös sem esztétikailag sem egészségügyileg ha valaki 150 kiló..


És igen, ha beleszeretsz egy vékony nőbe, vagy férfiba, akkor ha felszed magára 100 kilót, egyáltalán nem biztos hogy ugyanolyan vonzónak fogod tartani. És egy párkapcsolatban lehet olyan elvárást formálni a másik felé, hogy tegyen azért hogy tetsszen nekünk.


És ne is kössetek bele a 100 kilóba, mert nem ez a lényeg. Az a lényeg, hogy egy kapcsolatban a felek szeretnének egymásnak tetszeni. Legalábbis szerencsés esetben. És igen, ha a párom szóváteszi hogy felszedtem pár kilót, akkor bizony odafigyelek az étkezésemre meg elmegyek futni!

2014. jan. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a baj, hogy szólt miatta. Teljesen normális, hogy az ember szól ilyen esetben.


A HOGYAN a kérdés.

És akárhonnan nézzük, ha valaki közli a párjával, hogy a dagadtsága miatt érdemtelen arra, hogy feleségül vegye, az nem egy elfogadható hogyan.


Egyébként nekem is volt ilyen kapcsolatom. Lefogytam. Akkor talált mást, amibe beleköthet.Mindenkin lehet fogást találni, ha az ember akarja. Pl. nem veszlek el, amíg gyesen vagy, amíg nem keresel x összeget, vagy amíg nem építed le az idióta anyád. De egy szeretetteljes kapcsolatban ilyenek fel sem merülnek. Közös, közösen megoldandó problémák vannak, vagy legalábbis az egyik fél igyekszik segíteni a másikat.

Ennek itt a szikráját sem látom.

2014. jan. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

14-es,


el vagy te tévedve!

Itt nem azzal van a gond, hogy a fickónak jobban tetszene vékonyabban. Tetsszen! És ezt meg is mondhatja, de 1) nem ilyen stílusban, 2) a házasságnak NEM kegy, amit a férfi gyakorol: "Elveszlek, hát légy boldog!", hanem jó esetben két ember közös döntése, így abszurd a fickó kijelentése.

2014. jan. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
50%

Én csak egy sértett asszony szavait látom a kérdésben. Nem hiszem hogy a pasija odalépett hozzá megfogta a kezét, belenézett a szemébe és szó szerint azt mondta, hogy csak azzal érdemelheted ki a házassági ajánlatomat, hogy lefogysz. Nagyon életszerűtlennek tűnik.


Ha tett is valami megjegyzést, vagy mondott valami hasonlót, akkor max viccesen félvállról. Azaz ez nem egy ultimátum, vagy paktum, csak jelezte hogy a házassághoz fontos a szexuális vonzalom, amit most nem érez iránta, mert hízott.


Ezt pedig az asszony tudomásul veszi, és nem eszik annyi bonbont. Nem pedig egyből kirúgni, elválni, elföldelni, felsózni.

2014. jan. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
43%

Jó drágám én lefogyok : de csak akkor megyek hozzád ha 2 cm vastagabb lesz a farkad ,vagy hosszabb.


Ja és mit tesz meg a pasi azért ,hogy segitse a kérdezőt a fogyásban? / ha már neki így kövér/

Eljár vele sportolni ?

Együtt diétáznak ?

2014. jan. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Tudom,hogy nem leszek népszerű a válasszal, de leírom.

Amikor a férjem megismertem csinos, vékony voltam. Igaz, mindig hajlamos a hízásra, de odafigyeléssel, sporttal karban tudtam magam tartani!

Terhességem előtt letettem a cigit, fel is ugrott kb. 15 kiló 3 hónap alatt, plusz még a terhesség alatt vagy 25!

A férjem soha, de soha egy szóval nem tett megjegyzést a hízásomra, viszont nem voltam annyira naiv,hogy elhiggyem, ugyan azt a nőt látja bennem plusz 40 kg-val! És nem, ennek nincs köze a szerelemhez. Szeret, ezt onnan tudom,hogy soha nem jegyezte meg,hogy mennyit híztam. Viszont abban nem vagyok biztos,hogy ugyanolyan kívánatosnak, csinosnak tartott, mint régebben. Én sem szeretettem ezt a helyzetet, hát lefogytam. Most sem dicsérget agyba-főbe, de látom a szemén,hogy jobban tetszem neki így!

2014. jan. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
86%

Lefogynék, a legjobb formámat hoznám és mosolyogva kivágnám, és keresnék magamnak a helyedben egy olyan férfit, aki nem kg-ban méri az embert és eszembe nem jutna egy ilyen faszival összekötni az életemet.


Tudod mit: neki kell kiérdemelnie azt, hogy egyáltalán kezdesz vele, nem hogy feleségül menj hozzá:D Hol él ez az ember?? a holdban?:D Manapság annyi pasi mint égen a csillag, egy ilyen nem főnyeremény.

2014. jan. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!