Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha a párod 5 év után azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod 5 év után azt mondja neked, hogy ki kell érdemelned azt, hogy feleségül vegyen, és ezt azzal tudod elérni, hogy?

Figyelt kérdés
lefogysz, akkor te ehhez mit szolnál? Igazábol az érdekelne, hogy szerintetek ha egy férfi igazán szeret egy nőt, akkor ilyen feltételekhez köti azt, hogy feleségül vegye? Ez normális dolog?
2014. jan. 16. 13:44
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Tudod az is más, ha finoman odasúgja neked, hogy annyira szeretné ha ismét olyan vékony lennél mint amikor megismert, de hogy 5 év után ilyen primitiv szöveget nyomva ezt vakkantja neked oda, hát...tudod kinek, aki ezt hagyja..
2014. jan. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
49%

Annyiban van igaza, hogy anno nem erre a lóra tett, hanem egy 10 kilóval vékonyabbra. 10 kiló azért elég sok...

Viszont ezt nem így kell kérni, és pláne nem olyen ostoba feltételkötéssel.


Fogyj le kérdező, és keress új pasit.

2014. jan. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
30%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Milyen érdekes, hogy ha a pasit megcsalja a nő, mert meghízott akkor a pasi a figyelmetlen bunkó, aki megérdemelte. Egyöntetűen ezt írta szinte mindenki 12 oldalon keresztül. Ha a nő hízott meg és ez nem tetszik a pasinak, akkor egy utolsó szemétláda, akit most azonnal ki kell dobni. Jó tudom, nem feltétlenül ugyan azok az emberek írnak ide, mint oda, de akkor is vicces, hogy ott csak olyan válaszok érkeztek, mint pl "Gondoltad a kinézeted és az egészséged magánügy. Ő meg gondolta akkor a szexuális élete is magánügy lesz.", ide meg csak olyanok, hogy hagyja el azt a szemetet.

2014. jan. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Azzal a lendülettel dobtam volna ki az ilyen pasit....akár van gyerek akár nincs.


Az ilyenek egész életedben csesztetni fognak, és a béka segge alatt lesz az önbecsülésed. Nem hiszem hogy ezt akarod.


Nincs olyan hogy ki kell érdemelni hogy egy férfi elvegyen....ha szeret akkor elvesz, ha nem akkor soha viszont nem látásra. Bár nálunk ilyesmi fel sem merült. Érdekes is lett volna, ugyanis a férjem is felszedett pár kilót. De azóta már visszafogyott. Engem meg alapból ilyen kisbálnaként ismert meg, és jött velem össze. Mondjuk egy ideje én is fogyogatok:)


27/N

2014. jan. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Én ott hagynám a vőlegényedet a fenébe. Az ilyen ember nem tisztel téged.

39/N

2014. jan. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez nem szép dolog, nekem meg az ellenkezője van jövőre lesz az esküvőnk és azt mondta ha nem leszek legalább 65 kg nem vesz el. Tudni illik hogy 96 kg vtm mikor össze jöttem vele, lefogytam mellette 50 kg-ra most meg azt kéri hízzak neki úgy tetszettem. 7 éve vagyunk együtt.
2014. jan. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!