Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek milyen zene a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen zene a legmegfelelőbb egy esküvő utáni mulatságra?

Figyelt kérdés
Úgy értem, milyen zene a legjobb? A gépzene, az egy- kéttagú szintetizátoros zenekar vagy a tisztán élőzenét játszó öt-hattagú banda?
2009. dec. 9. 06:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

ha levonod a benzinköltséget, és elosztod 6 felé, akkor látszik, hogy nem kérnek sokat. Gyakorlatilag 24 órájuk rámegy.

Sok boldogságot!

2009. dec. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ és a jókivánságod is!!!


Amúgy van valaki köztetek aki meghallgatta/nézte őket a Youtube-on? Kiváncsi lennék 1-2 véleményre...

Köszi!!!

2009. dec. 17. 04:48
 13/18 anonim válasza:
Korda György
2009. dec. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A Szatmári Dáridós rajongó vagyok ismét.Mindegyiket végighallgattam,nekem annyira nem jön be,hogy még le sem mentem.Pedig szinte csak lakodalmast és italodiscot hallgatok,napi négy-öt órában.Nekem ezek lassú,andalító zenék.Egy lagzinak pörgősnek,pattogósnak kellene lennie.De ha neked ez bejön,akkor nincs miről beszélni,ha párodnak is jó,akkor hajráááá,sok boldogságot kívánok nektek!
2009. dec. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

17:56-nak.

Amik ott meghallgathatók, végül is koncerteken készült (amatőr)felvételek. Abban a lagziban, ahol mi is ott voltunk is játszották ezeket a dalokat is, de sokkal pörgősebben, táncolhatóbban nyomták. Mondom: mindenkit magával ragadott a jókedv, a táncolhatnék.

Szerintem mégis őket fogjuk hivni, mert a páromnak is nagyon bejönnek és többen is a családból és barátaink közül is remeknek tartják az együttest minden (minőség, változatosság, ár, stb.) szempontból.

2009. dec. 25. 11:15
 16/18 anonim ***** válasza:
szia! énőket ajánlom: [link] mindenféle zenét játszanak igény szerint, kb. 200-at fognak kérni, plusz valamennyi km pénzt ha messze vagytok. nekünk ők voltak, reggel 6-kor lett vége a bulinak, csodálatos volt!
2010. jan. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Természetesen a MULATÓS zene, már csak azért is, mert arra lehet igazán gajdulni Két fős + szintetizátor és már mehet is a buli

Olcsóbb, mint egy teljes full élő zenekar.

2010. jan. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 stevejones ***** válasza:

Konzervzene kell, hogy többé kevésbé elégedett legyen mindenki. Nyitótánc: Kék Duna Keringő, Stevie Wonder latin version. Utána: Magyar előadók: Kaczor Feri, Bunyós Pityu, Fásy Ádám, Wellhello Halott pénz

Roma előadók: Bódi Csabi, Rostás Szabika, Nótár Mary, Sós Fecó, Jolly, Kis Grófo

2021. máj. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!